Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie co lepiej kupić #ps3 / #ps4 czy #xboxone / #xbox360
Granie z #rozowypasek lub samemu ewentualnie z znajomymi na domówce.
Jeśli już to jaka wersja/wyposażenie?
Gry w które graliśmy na pc (lubimy) Tomb Raider, Farcry(1-3), strzelanki (BF3,MOH,COD), wyścigowe (NFS,Blur)
  • 8
  • Odpowiedz
@Dikon: Jeżeli priorytetem będzie dla Ciebie gra samemu, w najnowsze tytuły (wiedźmin, fallout, cod bo 3, fifa 16) to zdecydoaanie nowa generacja. Jeżeli to ma być typowo do zabaw ze znajomymi i różowym, i nie chcesz się pakować w duże koszta, to wtedy stara generacja. Najpierw zdecyduj właśnie pomiędzy tym, a potem dopiero warto rozmyślać czy ps czy xbox. Dodatkową zaletą starszej generacji jest możliwość przerobienia lub kupienia już przerobionych konsol
  • Odpowiedz
@robertx: łącze światłowodowe 100 Mbit/s więc ze ściąganiem nie będzie problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko, że na przerobionych nie można pograć w sieci z drugiej strony chyba z różowym nie jesteśmy tak ograni żeby czerpać radość z zamulania i bycia mięsem armatnim w grach. Tak więc myśle o a) starszej przerobionej + 2 pady (ps3 wydaje mi się lepszym rozwiązaniem) b) starszej ps3 (można grać za
  • Odpowiedz
@Dikon: Powiem Ci, że na przerobionej ps3 spokojnie możesz grać przez internet, o ile masz wgrany odpowiedni soft i postępujesz zgodnie z instrukcją. (moja ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz