Wpis z mikrobloga

Jaką najtańszą kierownicę do PC polecacie? Gram na razie tylko w #granturismo, ale może z kierownicą kupię sobię inne gry. Nie chcę wydać za dużo, bo nie wiem czy będę jej często używał. Budżet 200-300 zł.
#gry
  • 13
  • Odpowiedz
@deyna: kumpel wydał 450zł na używaną kierownicę, pograł tydzień i mu się odechciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kierownica leży i się kurzy. Tak że kup na dzień dobry jakąś tanią używaną Logitecha (nawet bez FFB).
  • Odpowiedz
@deyna: DFGT za tą cenę. Jak coś poszukasz to kupisz G25 niewiele drożej. Ewentualnie mam do sprzedania FF Ex za ~100 zł + wysyłka. COś tam na niej grałem na emulatorze i dobrze działała, włącznie z Force Feedbackiem (bez tego nie ma co kupować kierownicy)
  • Odpowiedz
@deyna: Tak wszystko w zestawie. W zasilaczu tylko coś tam lata, ale działa normalnie. Mechanicznie wszystko git, na kierownicy troszkę powycierane przyciski, ale to normalne ślady używania :) Jak coś to mogę Ci wieczorem wysłać jakieś zdjęcie czy coś.
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: rozumiem. Jakbyś mieszkał ~200 km od Trójmiasta to bym sam po nią teraz podjechał. Jakby co rezerwuję i na 100% biorę. Zgadamy się wieczorem jak będziesz miał czas. Na PW, ok?
  • Odpowiedz