Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się że to zależy od aplikacji na Telefonie. Jeżeli nie ma apki na WP to będzie działał ale z ograniczonymi możliwościami. Tak tylko teoretyzuje bo nie miałem jeszcze zegarka Lemfo. Tak czy inaczej zamówiłem go dzisiaj, miałem jakiś marny kupon na 5$, w sumie zapłaciłem około 75$. Mam telefon z Andkiem także u mnie powinno ładnie śmigać.
Z tego co wiem, jak nie zapłacisz zanim minie promocja to cena wróci do normalnej, ale pewności nie mam. Pisz do niego, może szybko ci odpowie.
Na dole aukcji Są troche podrasowane zdjęcia srebrnego, ale nie wyglądają jak rendery. Mam nadzieje ze tak właśnie wygląda ten zegarek :)
@AlphaOmega: No właśnie w #!$%@? leci i dalej nie wysłał. Pisałem do niego jakieś 2 dni temu i odpisał że mają ostry zajeb i że wszystko wyślą i że przepraszają. Musze chyba przedłużyć processing time bo się kitajec nie wyrobi. Trochę już tracę cierpliwość.

Jak u ciebie? Zamówiłeś 11 i masz to samo ?
@pekiruni: Tak zamawiałem 11 i mam dokładnie taką samą sytuację.
Mogę się mylić ale oni chyba się nie spodziewali że sprzedają tak dużo tych zegarków i mogli tyle nie wyprodukować jeszcze(10 im pisałem żeby mi wysłali zdjęcia prawdziwe tych zegarków, bo nie mogę się zdecydować na kolor, to mi napisali że ich jeszcze nie mają)..
@AlphaOmega: No to ostro, z tego co widziałem to maja już 2300 zamówień, może faktycznie się przeliczyli. Przedłużę czas zaraz przed końcem i zobaczymy co dalej. Wyczytałem że potem i tak można wystawić negatywną ocenę, także poczekam.