Wpis z mikrobloga

nie dziękuję, nie lubię sosu czosnkowego.

Jedna kropla łzy spływa mi po policzku. W tym momencie jest mi przykro, bo wiem, że ta osoba urodziła się z pewną poważną wadą wrodzoną, wadą której żaden lekarz nie wyleczy. Wadą, na którą nie ma tabletek, brak terapii i próżno szukać rehabilitacji. Wadą, z którą będą musieli przeżyć całe życie.
A jest to #!$%@? brak kubków smakowych, bo sos czosnkowy jest zajebisty!
Ripper_roo - > nie dziękuję, nie lubię sosu czosnkowego.
Jedna kropla łzy spływa mi ...

źródło: comment_0fVTmRMYtrHBrZmn0HcsRes7skyBbjsB.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 39
@Ripper_roo: albo raczej urodzila sie wlasnie z normalnymi. Sos czosnkowy jest do dupy bo psuje smak wszystkiego. Czemu? Bo jest niesamowicie intensywny. Jak sie ma kubki smakowe to niestety czosnek praktycznie dominuje wszystko inne, nawet drobinka czosnku potrafi zdominowac, dlatego tak ciezko cos jesc z czosnkiem jak ma sie dobry smak i do tego srednio sie lubi sam smak czosnku... Jak mi potrawa smakuje to czosnek calkowicie zdominij e smak. No
  • Odpowiedz
@Ripper_roo: @Loloman: właśnie to, to! Zawsze mnie #!$%@? jak jestem ze znajomymi gdzieś gdzie jemy pizze, kebab, zapiekanke czy inny fast food i wszyscy wielcy #!$%@? znawcy sie dziwią, że jem bez sosu - tzn. Pizze jem bez sosu bo kebaba to bym chyba padl ale zawsze biore jakis lagodny, a nie #!$%@? CZOSNKOWY który zabija każdy smak. A w samej pizzy już jest sos pomidorowy który w zupełności wystarcza.
  • Odpowiedz
@Loloman: O gurwa yebane ramzeje xDD
Ja #!$%@? jak mnie #!$%@? takie cioty zabija podkreślam ZABIJA smak potrawy xD a ty co seba znowu pizza z więcej niż jednym składnikiem ja to bym jadl samo ciasto do pizzy jakby sie dalo xDD
@Zajder:
  • Odpowiedz