Wpis z mikrobloga

co to ten balmain? serio ktos za t-shirt z zwyklym napisem da 500zl?
do tego z h&m przeciez ja tam za 20ziko kupuje max, a nie 500zł
#modameska
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doenutt: trochę dziwi mnie hype na to, bo co z tego, że ubrania zaprojektował ktoś znany, skoro zostało uszyte to w Bangladeszu czy jakimś innym kraju czwartego czy tam piątego świata?
  • Odpowiedz
@lunada: 100% bawełny h i m 20zł
no były po 120zł cena produkcji 1zł, a teraz na allegro po 500zł
@jenerau: @doenutt: najlepsze to, że nikt prawie tym sie nie interesuje, chociaz koszulke za 500zl to ja bym sie bal zostawic w szatni
ale jak ktos zarabia grubo i nie ma co z hajsem robic to w sumie moze sobie kupic
  • Odpowiedz
@MustafaKaraban: tak 1zł xD A gdzie marża projektanta + koszt transportu + koszt reklamy + koszt obsługi + materiały + koszty szycia.
Pokaż mi tę cudną koszulkę 100% bawełny. Weź pod uwagę że te najtańsze modele są szyte w setkach tysięcy sztuk. Weź pod uwagę że materiał ( splot i gramatura) oraz użyty barwnik są do dupy i koszulka bardzo szybko się zniszczy. A dobrze zrobiony ciuch może być noszony
  • Odpowiedz
@lunada: zwykly czarny tshirt 100% bawełny, za 20zł
kolory trzymaja zajebiscie, wyglada jak nowa
zreszta nie wiem jak mozna nosic jeden t-shirt kilka lat, przeciez sa tak tanie, ze wymieniam sobie na nowy jak mi sie znudzi
marza projektanta to musi byc jakies 99% koszulki, one sa w europie chociaz szyte czy tez bangladeszu?
wygladac inaczej? co w tym innego? napis i france, koszulka jak na wf
M.....n - @lunada: zwykly czarny tshirt 100% bawełny, za 20zł
kolory trzymaja zajebi...

źródło: comment_PNsoYADabDTYud8kAjxrdHAniGr6Ug6c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz