Wpis z mikrobloga

Nocna to nikt nie zauwazy. Bylem sobie dzis na rande wu z rozowym, lvl 17. Obawialem się, ze może byc l8pa, ale pisalo sie cudnie i co? W ogole kek, zestresowana była czy co, ale #!$%@?, wylalem zalew l zale, roz radzi bym jeszcze nie skreslal i co? Odezwalem sue i cisza z jej strony. Smuteg, ale walic to. Będzie już 15 msc tfwnogf i trudno. Nauczylem sie podrywac/rozmawiac z rozowymi, ale daje sobie siana. Wracam do modelu: praca, studia, dom i ps2, aa.. o mirko zapomnialem. Kiedyś byłem #!$%@?, a ze karma wraca, gdy już jestem normalny to szczęście nie jest mi pisane.
  • 15
@zasadzka01:
@Krafti:
Ludzie, ja nie chce zaruchac. Mam dosc #!$%@? szajsu, chce trafic na kogos z kim sklei sie rozkowa, kogos normalnego. Lvl 20 here, ale przez 1.5 roku fosc sie naruchalem bo bylem z #trochenimfa, ale po xx czasie wyszly jej problemy, zwiazek stal sie toksyczny, pozniej mialem slaby okres (okazalo sie, ze ludzie ktoruch znalem lata maja na mnie #!$%@?) i może dlatego tak bardzo chce trafic
@zasadzka01:
@m_dej:
@Krafti:
@lukmarr:
Czlowiek cale zycie staral sie być tym "Normalnym", a koniec koncow każdy ma na niego #!$%@?. pn - pt praca + nauka, weekend studia nawet nie ma kiedy sie #!$%@?. A siedzi taki jeden z drugim na dziennych, mame hajs daje, sloiki zabiera i cieszy sie ze studenckiego zycia. Mi to zawsze beniz pod zebra, ide spac cumple bo znowu będę nietomny na wykladach
@KarmazynowyPrzyplyw: ale maja kolezanki ;) szukaj dalej. a propos znajomych: nie polegaj wylacznie na innych, i nie badz zazdrosny ze maja chajs od starych itp, ja od 18 oprocz dla siebie jeszcze musze matce finansowo pomagac. o studiach to moge pomarzyc, zyciowo jestem w dupie, probuje przezyc bez wsparcia. niezmienisz zycia w 1 dzien, tydzien, ani miesiac, pracuj nad tym bro.
@zasadzka01: i zyc za hajs rodzicow? Sorry, stac mnie na wincy :D. Az tak #!$%@? zycia nie mam, ba. Mam spoko, od kilku lat regularny hajs, w miare dobra praca gdzie się ucze i mirkuje, niedawna wprowadzka do nowego domu tylko mam pecha i pora sie z tym pogodzic. Karma wrocila :<
@Krafti: nie jestem zazdrosny, może troche zazdroszcze zycia na wyjebce. Swoj hajs ogarniam od 17 roku zycia, do tego pomagam mame ogarniac DG bo sama by zginela, tylko czasem kminie dlaczego mam takiego pecha do ludzi skoro zawsze bylem ta pomocna osoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak ostatnie 3 msc to zmiana zycia o 180 stopni, ale to nadal kek
@KarmazynowyPrzyplyw: to minie, bylebys niepopadl w depresje/nerwice bo sie mozesz niepozbierac. wszystko oprocz rozowych idzie wporzo z tego co widze, rozowy nie sprawi ze nagle bedziesz szczesliwszy jak bedziesz mial problemy ze soba, masz byc partnerem a nie feelsowym obciazeniem dla niej. z feelsami trzeba sie nauczyc sobie radzic bo na dluzsza mete to wyczerpuje inne osoby.