Wpis z mikrobloga

Chciałem naładiwać e-upa. Nie da się - obok BMW i3 na jednym z dwóch wyznaczonych miejsc stoi "elektryczny" Leon. To samo jest za każdym razem kiedy mam elektryczny samochód. Tak było z Zoe, tak było też z Twizy i V60 plugin. Miejsce nie ma znaczenia. Tylko w Galerii Mokotów nie ma problemu, bo oprócz pomalowania miejsc na zielono, postawiono tam też słupki.

Mój tag: #mzcars

#samochody #motoryzacja #januszemotoryzacji
źródło: comment_LyNzE0fvE0jIfq511adF92Wu5yRFkLDP.jpg
  • 18
@szczepqs: Na przykład wystarczy mieć w głowie Grażynę, która wychodzi ze swojego POLO i #!$%@? Ci drzwiami w bok, a potem przestawia auto w inne miejsce. Suma sumarum lepiej wyjść na debila niż malować lambo, prawda?
@Dziekan5: Mireczku duzo takich stacji ladowania jest juz w Polsce / u Ciebie w miescie? Bo u nas zagranico xD na kazdym kroku dlatego zastanawiam sie jak to wyglada w kraju? Przecinajac ostatnio Niemcy (te zachodnie) na kazdym autohofie z paliwami total bylo pare stanowisk Tesli czyli teoretycznie daloby juz rade dojechac do PL
@szczepqs: Autocasco masz po to żeby w razie #!$%@? w drzewo z twojej winy oddali ci jakąś tam część wartości samochodu, a nie po to żeby stracić 10% zniżki z np 30 000 rocznie z powodu Grażyny.
@Alinoe_83: W Warszawie jest ich kilkanaście dzięki RWE, które je postawiło kilka lat temu, zdaje się, że przy współpracy z miastem. Wiem, że było w Blue City, ale zostało zlikwidowane. Wiem, że są jeszcze w Arkadii i w Galerii Mokotów, ale to są niestety tylko gniazdka 230 V, więc w praktyce to się nie nadaje do ładowania samochodu, chyba, że przyjeżdżasz do galerii handlowej na 5 godzin.

@Ja_sie_na_tym_znam: Tak, na