Wpis z mikrobloga

@wlochatyjoe: Spray do malowania plastiku + miałem jeszcze podkład, ale niestety nie w sprayu więc sobie odpuściłem ten podkład. Wyszło naprawdę dobrze, szybko stwardniał więc polecam, kosztował jakoś ~15 zł.
@grykom: W dotyku i wyglądzie wyglądają jak te z nowszych DS4, kupione na allegro, jest tego cała masa. Myślałem nad aluminiowymi, ale trochę drogo bo około 15 zł za jeden, więc kupiłem te czerwone :)
@wlochatyjoe: No polecam, tylko koniecznie dobry spray, do plastiku, taki co w warsztatach samochodwych używają. Odtłuścić, pomalować, złożyć. Możesz pobawić się jeszcze w te aluminiowe gałki i przyciski, tylko one dość drogie są :)
@wlochatyjoe: 4 śrubki z tyłu, samo rozłożenie jest dość łatwe i masz filmika na yt. Zaczynasz od rogów, trzeba dość mocno, nic się nie powinno urwać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem jest jedna taśma od tego podświetlenia i jeszcze jedna śrubka pod baterią. I teraz najgorsza - kolejna taśma do płyty głównej, bez pęsety się nie obejdzie raczej, ale to też nic skomplikowanego na dobrą sprawę. Potem
@FalconOKO: ciekawi mnie trwałość takiego malowania, szkoda że wcześniej nie zmatowiłeś lekko tego plastiku jakimś drobnoziarnistym papierem wodnym, muszę kupić drugiego pada do ps4, poszukam jakiegoś zjechanego na allegro w okazyjnej cenie i może też pomaluję, chociaż zastanawiam się jeszcze czy fajny efekt dało by obklejenie jakąś folią z fajnym nadrukiem(np z motywem z gwiezdnych wojen)
@flamner: Też jestem ciekaw, chociaż teraz wygląda to solidnie, szybko lakier stwardniał i na razie wygląda bardzo dobrze. Z tego co czytałem gdzieś po necie to takie malowanie daje rade :) Szczerze to też chciałem sobie coś takiego zrobić, ale bez fajnych naklejek będzie ciężko, a samemu raczej żadnego dobrego szablonu nie zrobię, także odpuściłem ten pomysł :)