Wpis z mikrobloga

@pitu-pr: @Piaer: @mufind:
Nie mam konta na STEAM a chcę zrobić siostrzeńcowi prezent w postaci skina do CS:GO. Czy muszę mieć kupioną grę (w tym przypadku CS:GO) aby zakupić skina i mu przesłać na jego konto? Jak odbywa się przekazywanie skinów? Jeśli kupię skin w markecie to będę go miał gdzieś na koncie, tak? Co muszę podać by przesłać taki skin mojemu siostrzeńcowi i czy to w ogóle możliwe?
@Migdau: Nie musisz miec csgo. Kupujesz skina na markecie, allegro gdziekolwiek (z marketu 7 dni bana na wymiany wiec pamietaj o tym) i potem jak masz skin w ekwipunku, jak masz siostrzenca w zn ajomych to wchodzisz w ekwipunek - wymiany - nowa wymiana i klikasz jego nick i zaznaczasz skina do wysylki. Potwierdzasz mailem i tyle. Jak nei masz w znajomych siostrzeniec musi Ci dac trade linka
@Migdau: Nie musisz miec zakupionego CS'a na koncie steam. Zrób te konto konto 2 miesiące przed najlepiej. Dodanie funduszy na steam zablokuje market na miesiąc i kupno skina zablokuje go wymianę na tydzień. Potem dodajesz tego znajomego do znajomych i tak mu przesyłasz