Wpis z mikrobloga

@nie_jem_grzybow: Staramy się naśladować. U nas nie było takich okresów jak Niemcy mieli za Erharda czy UK za Thatcher gdzie społeczeństwo się silnie bogaciło. Bardzo szybko przeszliśmy z komunizmu do socjalizmu praktycznie pomijając etap kapitalizmu. Tego się nie nadrobi dążąc do modeli zachodnich.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: @nie_jem_grzybow: Czy ja mówię o podatkach? Czy wrzucając ten obrazek przyjąłem korwinland za punkt do którego należy dążyć? Odpowiedź brzmi nie. Może jeszcze powiedz że Thatcher nie ograniczyła wydatków państwa , i może była mniejsza wolność gospodarcza.

Porównywanie Niemiec z lat 60-tych do naszej dzisiejszej sytuacji nie ma sensu, bo świat zmienił się całkowicie...

Dobrobyt buduje się pracą a nie pakietami socjalnymi. Sporo osób ze środowiska powołuje
  • Odpowiedz
@ediz4: A o czym tu gadać jak ty podajesz uk thatcher jako kraj lepszy od Polski 2015 do rozwoju firmy. Vat efektywny taki jak dziś a PIT - #!$%@? 40-30% - przy naszym liniowym to jest dopiero lewactwo i złodziejstwo. Korwin ją kocha, bo tyrała związkowców i robotników a on przecież lubi silne rządy, bo sam chciałby być takim małym dyktatorkiem, ale jest trochę za głupi na to i zwolennicy
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow:

A o czym tu gadać jak ty podajesz uk thatcher jako kraj lepszy od Polski 2015 do rozwoju firmy. Vat efektywny taki jak dziś a PIT - #!$%@? 40-30% - przy naszym liniowym to jest dopiero lewactwo i złodziejstwo....

Boże - widzisz i nie grzmisz. Czy ja gdziekolwiek napisałem że należy przenieść UK za Thatcher na grunt Polski?

bo tyrała związkowców
  • Odpowiedz
Boże - widzisz i nie grzmisz. Czy ja gdziekolwiek napisałem że należy przenieść UK za Thatcher na grunt Polski?


Yhm.

U nas nie było takich okresów jak Niemcy mieli za Erharda czy UK za Thatcher gdzie społeczeństwo się silnie bogaciło


No
  • Odpowiedz
@Hamouma: Kaczyński przez grzeczność mówi, że to jest nieświadome działanie ze strony Korwina, ale już nawet nawiedzone kuce zaczynają dostrzegać, że z Ozjaszem jest coś nie tak. Na razie ma to formę memów o wczytywaniu protokołu 1%, ale każdy widzi, że Korwin konsekwentnie i świadomie ośmiesza się w oczach większej części społeczeństwa i zraża ich do partii prawicowych. Korwin głupi nie jest i doskonale sobie zdaje sprawę, że szerokiego poparcia
  • Odpowiedz
@autopyroflamofobiak: ja zawsze do Korwina podchodziłem z dużą dozą nieufności,najpierw te #!$%@? o banderowcach szkolonych w Polsce,wychwala Rosje do tego stopnia,że zapraszają go do ich telewizji,pochlebnie wypowiadał się o jaruzelskim,swoje lata ma,nie wiadomo do końca co on robił za komuny ani jaką misję tak naprawde realizuje,na pewno nie pomaga prawicy w Polsce
  • Odpowiedz