Wpis z mikrobloga

O gazecie Metro:

Polecam brać tej gazety jak najwiecej i w pełni kilka sztuk wyrzucać bezpośrednio do śmietnika ;-)


Robię tak 2 razy w tygodniu… i od razu czuję się lepiej mając świadomość, że GW nie wbije tego dnia kilku gwoździ w kilka desek z tego miliona ze sławnego aforyzmu.

http://www.wykop.pl/link/1482877/podejrzani-o-zamach-w-bostonie-wedlug-gazety-wyborczej/#comment-14904767

Sooo hardcore.

#inteligentnekomentarze #trololololo
BaronAlvon_PuciPusia - O gazecie Metro:


 Polecam brać tej gazety jak najwiecej i w ...

źródło: comment_N30elve90KIKWR0cHuZ9COTtkTtyrLpP.jpg

Pobierz
  • 16
@Baron_Al_von_PuciPusia: #olaboga #obgadujo

Ad rem: pierwsze zdanie przypisałeś mi a nie jest mojego autorstwa.

A po za tym co mnie obchodzi kolejna egzaltacja lewusów nad moją wypowiedzią czy innego atakującego lewicowy świat. Mogę wyrazić tylko zdziwienie, że ktoś się może ekscytować tym, że ktoś idąc rano do pracy bierze kilka egzemplarzy leweicowej gazety i niezwłocznie, bezpiecznie umieszcza je w koszu na śmieci.

BTW: Ego człowieka, który wybiera sobie ksywkę Baron musi
@kamzikowy:

Mogę wyrazić tylko zdziwienie, że ktoś się może ekscytować tym, że ktoś idąc rano do pracy bierze kilka egzemplarzy leweicowej gazety i niezwłocznie, bezpiecznie umieszcza je w koszu na śmieci.


Mogę tylko wyrazić zdziwienie, że komuś wydaje się, że walczy z systemem, bo wyrzuca bezpłatną gazetę do koszta :-)

Wyborczą tez kupujesz i wyrzucasz? To by dopiero miało power!
@dziadekwie: a kto powiedział, że walczę z systemem....Ty? Bo mnie znasz z Wykopu i możesz znać moje poglądy? I na tej podstawie jednej czynności wysnuwasz takie wnioski? Dorabiacie sobie tutaj ideologię. Gdybym chciał walczyć z systemem poszedłbym do polityki.

Metro, kolego, wciskają na każdym rogu w mieście... wystarczy wyciagnąć rękę, wziąć 5 egz. a potem się tego pozbyć przy najbliższym koszu. Szukanie rozdających gazety nie jest w moim zwyczaju.
@kamzikowy:

a kto powiedział, że walczę z systemem....Ty?


Nie, ty:

od razu czuję się lepiej mając świadomość, że GW nie wbije tego dnia kilku gwoździ w kilka desek z tego miliona ze sławnego aforyzmu.


Polepszam statystyki gazety żyjącej z reklam, walczę z ogłupianiem społeczeństwa :-)
@dziadekwie: I pięć egzemplarzy 2x w tygodniu nie zostanie przeczytane, które bez wątpienia rozejdą się w centrum Warszawy. Nie biorąc Metra raczej nie doprowadzę do upadku spółki je wydającej. To walka z wiatrakami. Tyle.