Wpis z mikrobloga

@Jaskier: Jeżeli wybierzesz wątek z królobójstwem, to niestety - albo Sigi, albo Vernon, Talar, Ves. Nie można spasować i nie mieszać się w ogóle, no chyba, że nie podejmiesz się zadania.
@Jaskier: Racja, książkowy by w to nie wszedł bankowo, ale jeżeli idziemy kontynuacją gry, to wspomnij sobie Foltesta i Geralta. Polityka i polityka, więc możesz iść drogą Geralta z poprzednich części gry. ;) No i warto też przeanalizować samemu sobie czy zabójstwo szaleńca Radowida jest na rękę. Nilfgaard robi zawieruchę, Redania stawia opór. Radowid to genialny strateg Północy, ale szaleniec - palenie czarodziejów, alchemików.
@PiotrusPan:

Zawsze sie trochę pali czarodziejów( ͡º ͜ʖ͡º) Swoją drogą Nilfgaard nie byłby taki zły, gdyby nie fakt że morduje i rabuje - przynajmniej niesie oświaty kaganek :)
@Jaskier: No, ale.. jak to tak? Utracić suwerenność na rzecz najeźdźcy? Śmierć wrogom Temerii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jeśli się orientujesz, to można na tym królobójstwie ugrać albo dla Redanii albo dla Temerii. W zależności od wyboru. Decyzje stricte polityczne.
@Jaskier: ja tam stanąłem po stronie Roche'a, bo przemyślałem to na zasadzie:

geralt nie miesza sie w polityke

geralt lubi bronić kumpli (priorytet)

redania atakuje jego kumpli

#!$%@?ć dijkstre maczetami

tym bardziej, że ciągne kontynuację wątku z poprzedniej części gdzie szedłem drogą Roche'a, a przez całą karierę okazał się dobrym kumplem, a nie tylko wyzyskiwaczem jak Sigi (którego zresztą już na Thanedd Geralt powinien poskładać :P), więc z racji tego że
@Jaskier: W ogóle, co to za akcję #!$%@? REDzi z Sigim. #!$%@? Dżejms Bond Redanii #!$%@? jakich mało a #!$%@?ł "wyciągam topór i #!$%@?, że przy wiedźminie, na pewno nie będzie się mieszał".