Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jestem właśnie w trakcie przeglądania laptopów na allegro i znalazłem taką perełkę:
http://allegro.pl/asus-gaming-gl771j-gtx-960m-4-gb-16gb-1tb-ssd-gw24-i5767945301.html#thumb/4

Widzę, że lapek jest dziwnie tani, reszta laptopów mniej więcej w tej samej cenie albo trochę droższych ma gorszą specyfikację (tak mi się wydaje bo ekspertem nie jestem) ponadto użytkownik który laptopa sprzedaje, sprzedaje wiele innych dziwnych rzeczy. Jak myślicie dlaczego cena jest taka niska? Czy to może być wałek? A może po prostu lapek jest kradziony?

#szukamlaptopa #kiciochpyta #oszukujo ?
  • 9
@Pustulka: A co, jeśli lombard wystawia rzeczy na sprzedaż? Jak się na to zapatrywać? Bo widziałam parę laptopów, ostatnio nawet komputer widziałam na allegro, podobno nowiutki, nierozpakowywany.
Jak się na to zapatrywać? Bo widziałam parę laptopów, ostatnio nawet komputer widziałam na allegro, podobno nowiutki, nierozpakowywany.


@ostrzyjnoz: Olać, bo są to najczęściej laptopy brane na raty i gdy osoba go nie będzie spłacać to możesz go łatwo stracić.
@Xurius: To zależy od sprzedawcy, niektórzy boją się tego jak ognia, nie musi się nawet zbytnio wysilać by go znaleźć, jest na pudełku laptopa, zaczyna się pewnie od EAN.