Wpis z mikrobloga

#nba #nbawykop #wykoptyper No i stało się, sezon regularny 2012/13 stał się historią. Finałową szesnastkę znaliśmy już o 4:30 czasu polskiego, lecz na końcowe rozstawienie czekać musieliśmy do końca dogrywki w ostatnim meczu tego sezonu. Pary w pierwszej rundzie playoffs prezentują się następująco:

Wschód:

(1) Miami vs. (8) Milwaukee

(2) New York vs. (7) Boston

(3) Indiana vs. (6) Atlanta

(4) Brooklyn vs. (5) Chicago

Zachód:

(1) Oklahoma City vs. (8) Houston

(2) San Antonio vs. (7) L.A. Lakers

(3) Denver vs. (6) Golden State

(4) L.A. Clippers vs. (5) Memphis

Jako że w wykoptyperze zapewne całe to wydarzenie zostanie olane, może w ramach oddzielnej zabawy wyłonimy najlepszego typera rozpoczynających się w sobotę o 21 PO?
  • 10
@jordanos: Właśnie nie wiem jak to ogarnąć. To jest ogólne zapytanie czy jest sens, w sensie czy chociaż 5 osób się zbierze :)

Może niech trochę odleży, jak ktoś jest chętny to o tym napisze, do piątku pod zwykłym tagiem #nba się zawoła najwyżej wszystkich po nickach i pójdą typy na serie. Jakiś inny pomysł? :)

Może są jakieś typery na nba.com? Albo jakieś drive to the finals
@Vojtazzz: tez o tym myslalem, ubiegles mnie ;) oczywiscie sie pisze. Zrobmy jakis wpis z tagie np nbatyper tam sie wpisza osoby ktore biora udzial a potem bedziemy typowac
@Vojtazzz: cos tam chyba jest, ale nie wiem czy jest sens z tym kombinowac, ilu bedzie chentych 10-12? Ja bym to zrobil tutaj po prostu, ale jak tam chcecie
@Vojtazzz: Nie ma jeszcze na nba.com zabawy w drabinke, ale może trzeba poczekać jeszcze ze 24godziny, chociaż wątpie bo nie było od kilku lat. Na espn też nic nie widzę. Jest na nba drive to the finals ale to zupełnie co innego.