Wpis z mikrobloga

@dGustator: Polecam wszelkie sklepy modelarskie, internet, czy chociażby http://gpm.pl/ Polecam na poczatek jakieś proste modele z małą ilością części by się nie zniechęcić za szybko ;d Odradzam wszelkie statki czy też czołgi. Powtarzające się częsci kół czy gąsienic to jest ostatnia rzecz jaką miał byś ochote sklejać :D
Ja dzisiaj w garazu znalazlem nowy Camaro Nascar 1:25 z Revella jakby jakis miro chcial to oddam za pol ceny bo pewnie nigdy go nie skleje to zostaje mi tylko poslinic sie do poczynan innych
@fajfoklok: też się w tym roku zacząłem bawić w modelarstwo. Pierwsza była Dreznya pancerna Tatra od GPM. Potem ORP Burza z Małego Modelarza i fw 190 też z MM. Tragedia, części niektóre źle ponumerowane, a wregi wcale. To, że czasem trzeba ciąć po 2mm to już nie wspomnę. Masakra, nigdy więcej MM.
@fajfoklok: jakie cudo! :) mój tate jest w trakcie robienia HMS Cleopatra 1778 (czy jakoś tak) i codziennie słyszę jak klnie pod nosem, czy to na wanty, czy inne pierdoły. Także podziwiam modelarzy za cierpliwość :D