Wpis z mikrobloga

@Czupax: ta wersja ktora podałem jest fajniejsza, bo mozesz ustawic tryb w jakim sie wlacza ten hax, mozesz sobie ustawic wlasna kombinacje guzików i to czy hax włączy sie gdy guziki sa wciśnięte, lub nie - we wcześniejszej bylo narzucone na stale, a tu masz konfigurator.

Ja sobie ustawilem ze jak nic nie wciskam to sie hax odpala, autoboot rxTools, a jak przytrzymaj L to hax nie startuje, super sprawa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@yacolek: super opcja, bardzo wygodna, dzieki za info :)
Ty masz jeszcze lepiej bo masz nizszy soft i wiecej mozliwosci :P. Ja niestety 9.9.0.26e ale sky3ds + homebrew poki co wystarcza :D

Mam jeszcze takie pytanie, moze wiesz cos na ten temat.
Odpalałem przez tego hansa ocarina of time 3d i niezaleznie od tego czy ustawie w nim procesor na 200 czy tam 800mhz to obraz jest płynny ale dzwiek jest popsuty - trzeszczy, wolno dziala, nic nie slychac.
Nie mialem jeszcze czasu stestowac innych gier ale zastanawiam sie czy to wina niekompatybilnosci hansa z oot3d czy wina odpalania gry
  • Odpowiedz
@Czupax: ja wczoraj zaktualizowalem swojego o3ds z 4.5 do 9.2, zeby wlasnie themehaxa moc uzywac :D

Co do twoich pytan to niestety nie nie umiem odpowiedziec, dla mnie nowy teren, dopiero teraz mam dostep do hansa itp, new3ds tez nie mam, wiec nie mam pojecia jak to tam dziala i dlaczego, tu bardziej moze @joookub pomoze albo tylko poszpanuje ze ma 10 3dsow ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@Czupax:

Nie mialem jeszcze czasu stestowac innych gier ale zastanawiam sie czy to wina niekompatybilnosci hansa z oot3d czy wina odpalania gry przez sky3ds.

Niestety, niekompatybilności z HANSem. Podobnie ma się rzecz w przypadku nawet takiej błahej aplikacji jak Activity Log ._.

Czy jest mozliwosc odpalenia gry, przejscie do homebrew menu, zrobienie screenshotow i powrot
  • Odpowiedz