Wpis z mikrobloga

1. Chciej kupić bilet na pkp intersiti #!$%@?
2. OoO fajna promocja 49zł za połączenie Kraków - Warszawa 2 klasa #cebuladeals
3. Wybierz rodzaj biletu, kliknij dalej
4. Standardowo pokazuje się timer - MASZ DWIE MINUTY NA POTWIERDZENIE, INACZEJ BILET PRZEPADA I GNIJESZ W SZTUMIE NA ZAWSZE (tak serio to nie, ale presja jest)
5. Aby potwierdzić musisz się zalogować, na szczęście miej konto i nie musisz zakładać nowego!
6. Okazuje się, że od twojego ostatniego logowania zmieniono regulamin, masz 1:30 na przeczytanie nowego (tylko 15 stron A4, spoko, zdążysz)
7. Miej internetowy kurs szybkiego czytania rzeczy zbędnych i skończ czytać po 5s. Dokładnie tyle ile zajmuje przeskrolowanie na sam dół tekstu!
8. Po zaakceptowaniu regulaminu okazuje się że pkp zapomniało jaki wcześniej wybrałeś bilet, wybierz jeszcze raz
9. 45zł zamienia magicznie się na 120zł
10. Fajna promocja #!$%@?!



Serio wiele razy kupowałem bilety na Pendolino i za każdym razem mnie zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@Andczej: Dobrze wiem jak to działa, wiem co znaczy "od". U mnie sytuacja była jasna, miałem już pokazane że bilet kosztuje 49zł po sprawdzeniu więc powinna być to cena końcowa, ale jakoś się zmieniła magicznie po zalogowaniu :)

Nie żebym robił z tego aferę. Po prostu od samego początku jak mam kupić bilet na ich stronie to zakładam że będzie jakiś cyrk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fuuYeah: Ale to właśnie o te ciasteczka chodzi. PKP mając Twoje id i widząc, że interesuje Cię dana oferta, a nie zdążyłeś jej kupić może podnieść cenę. Tak robi większość linii lotniczych, więc możliwe, że PKP też.