Wpis z mikrobloga

przyszedl do mnie dzisiaj kolejny dron q7 fy326, klon symy x5c od ktorej podobo jest lepszy (tak przynajmniej wynika z recenzji w necie, nie mam porownania)

pierwsze wrazenie, jest mega stabilny, w ogole na poczatku nie musialem uzywac zadnych trymerow itp. od razu po odpaleniu stabilnie latal
w porownaniu do nano drona ktorego rowniez posiadam fq777-127 (porownanie wilekosci na zdjeciu) jest bardziej stabilny (pewnie przez rozmiar)
takze jak najbardziej polecam dla początkujacych którzy nie chca wydac wiele kasy, kosztowal mnie okolo 100zl na #allbuy
link
jak go zamawialem bylo 10% rabatu z kodem rcaddict - nie wiem czy jeszcze dziala

w porownaniu do symy, nie ma gniazda na kamere, ale za to jest lzejszy, ma wieksza baterie, przez co dluzej lata i podobno lepiej sobie radzi na wietrze
@Pirzu polecam ;)

#pokazzakupy #itemyzchin #drony #aliexpress #gearbest #banggood
źródło: comment_lj3Ke1whHN3gW8iOwJEGoLV9QPacZIBd.jpg
  • 9
@mocarz69: nie uniesie
@LewackiKrul: @Arahan: nie sprawdzalem jeszcze dokladnie zasiegu ani nie mierzyłem czasu lotu (dziiaj go dostalem)
kiedys byla wersja z zielona plytka i niby miala nawet zasieg do 100m, teraz produkowane maja czerwona i zasieg wynosi 30, 40m ale podobno latwo wprowadzic modyfikacje ktora podnosi zasięg
czas lotu zalezy od wielu czynnikow, podobno moze latac do 10 minut na jednej baterii