Wpis z mikrobloga

Teraz dopiero dostrzegam jak wykop jest przekorwiniony. Nawet nie wiecie jak to wygląda z dystansu. A najlepsze, że większość tu myśli, że właściwie wszyscy młodzi myślą tak jak oni i w ogóle to mają 100% racji, a poza panem i królem Korwinem to już tylko śmierć z niedoprawicowienia. Nie, tak jest tylko na wykopie. A te dramatyzowanie niektórych kuców... No cóż początkowo mnie nawet trochę bawiło, ale teraz to mi nawet trochę żał ich zaślepienia...
#wybory #polityka
  • 13
@pierwiastekzminusjeden: Ja wiem która partia NIE jest rozwiązaniem. Takim rozwiązaniem na pewno nie jest partia złożona z Miriamów, aniołków Korwina i ludzi bez doświadczenia politycznego - tudzież z fanatycznym, młodocianym elektoratem, który pierwszy raz zetknął się z polityką i dla którego wszystko jest czarne lub białe. Sam JKM nie wystarczy.

No wybacz ale taka prawda.
@Mleczny_Baki: Politycznego spamu i tak było dość sporo w kampanii. A bolce na boku są, były i niestety będą zawsze - taka natura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej obawiam się tego co będzie się działo od jutra przez najbliższe 3 dni. Bo szczerze mówiąc, wydaje mi się, że w ostatecznych wynikach KORWiN jednak dobije do tych 5%. A wtedy to już tutaj z tej euforii chyba serwery