Wpis z mikrobloga

Piwo ci śmierdzi?


Tak, jak ktoś wali któregoś browara i wali przetrawionym alkoholem zionąc dookoła to śmierdzi. Szczególnie przy piwie za 1,50zł
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Mylisz się. Jako doświadczony spożywacz mogę Cię zapewnić że czarny to zwykły stern strong o mocy 7.2 promila i smaku ruskiego szampana. Promocja 5 za 10zł a jeszcze wcześnie 5 za 9 zł dotyczyła czerwonej gwiazdy STERN EXTRA STRONG który miał 9.2 promila i smak szatańskiej krwi. 9.2 ten numer to kłopoty zgodnie z powiedzeniem piątego tylko otwierasz.
  • Odpowiedz
@M3L8ORP: Z jednej strony uważam, że nie powinno #!$%@?ć się ludziom w życie i w ogóle liberalizm, ale z drugiej ktokolwiek chleje browar w komunikacji miejskiej jest #!$%@? śmieciem do końca swoich marnych dni.
  • Odpowiedz
@mykeil: Jechałam kiedyś w autobusie na przeciwko skacowanego młodego typa, który pił piwo i nie polecam... Śmierdziało od niego przetrawionym alkoholem, tak że ledwo się dało oddychać, poza tym ten ciągły strach, że wyleje to piwo i ja ucierpię... Także to nie jest normalne i powinno właśnie się takie zachowania karcić, a nie chwalić tak jak Ty to robisz... A napicie się wody, czy jakiegoś słodkiego napoju z butelki to
  • Odpowiedz
@mykeil: przewoźnik ma w regulaminie punkt zakazujacy spożywania alkoholu to tego nie można robić i koniec. Wchodząc do autobusu/tramwaju akceptujesz regulamin przewozu to się #!$%@? dostosuj, a jak nie pasuje to #!$%@? z buta. Nienawidzę takich ludzi, którzy korzystają z czegoś (pewnie nawet nie płacąc za bilet) i nie potrafią się dostosować do obowiązujących zasad "no bo co w tym złego". To w tym złego, że ktoś tego zakazał i
  • Odpowiedz