Wpis z mikrobloga

Hej.

Nalazłem w końcu dłuższy moment od weekendu to pozwolę sobie cośniecoś nagryzmolić.
Otóż w międzyczasie obskoczyłem ze znajomymi jak co roku PGA i coś czuję że może to być ostatni wyjazd na tą imprezę.

Zanim ponarzekam napiszę że na plus że nareszcie ilość przestrzeni do przyjęcia tak dużej liczby osób była wystarczająca, oraz było kilka stanowisk gdzie dało się coś zjeść. Obeszło się też w tym roku bez rozdawania gier "z pudeł" więc zdecydowanie ilość żenujących scen z nimi w tle spadła.
Poza tym ilość płci pięknej (mniej lub bardziej) z roku na rok wzrasta, co pokazuje, że wbrew utartej opinii gry nie są jedynie domeną facetów(chociaż patrząc na średnią wieku na targach można by rzec "chłopców")

No to teraz narzekania start.

Nadal nikt inteligentny nie wpadł na pomysł by dać możliwość wchodzenia i wychodzenia na jednym bilecie co zmusza do bycia uwięzionym na terenie MTP albo podwójnego płacenia za bilet. O wyskoczeniu na godzinkę na jakiś normalny obiad na miasto w połowie można zapomnieć.

Główna scena została zdominowana przez transmisję na Twitchu. Jedynym wydarzeniem zorganizowanym tam który osobiście uznaję za interesujący był konkurs cosplay którego to przyjemność oglądania zabił w znacznym stopniu prowadzący (wszystkie wskaźniki żenady osiągnęły stan krytyczny).

Poza tym targi cierpiały na zdecydowany brak nowości, poza nowym Tomb Raider'em i indykami nie było gier które byłyby przed premierą.

To w sumie tyle moich przemyśleń co do samego PGA.

PS. Miłą odskocznią były odbywające się równolegle do PGA targi modelarskie i egzotycznych zwierząt z których to właśnie pozwolę sobie tym razem wrzucić zdjęcie
-->

#oswiadczenie #pga #poznan #gady #fotografia #witajswieciemigawki
Pobierz witajswiecie - Hej.

Nalazłem w końcu dłuższy moment od weekendu to pozwolę sobie c...
źródło: comment_v376n62rL73Z24Mu0iu2L3KuIraWWnJ6.jpg
  • 6
@witajswiecie:

Nadal nikt inteligentny nie wpadł na pomysł by dać możliwość wchodzenia i wychodzenia na jednym bilecie co zmusza do bycia uwięzionym na terenie MTP albo podwójnego płacenia za bilet.

Kiedyś tak było, ale cebula w ludziach zbyt silna i 10 gimbusów na dwa bilety wchodziło.
Ogólnie PGA skończyło się po 2007, kiedy amd ustąpiło intelowi głównego sponsora i cdaction zajęło się prowadzeniem sceny.
Za to hobby się rozwinęło, bo kiedyś