Wpis z mikrobloga

chyba #modadlapedalow

moją babcie w podobnych laczkach pochowali 20 lat temu


@11_11_2012: twoja babcia była pedałem? imponujące!

widziałem je wczoraj, na fotkach fajne, a tam w sklepie jakoś tak dziwnie się świeciły, ale za tą cenę na jesień, to brać.


@PiersiowkaPelnaZiol: też widziałem - wiadomo, że nie mogą jakością dorównywać butom za tysiaka, ale i tak biją na głowę podobne i droższe buty z popularnych sklepów wysyłkowych.
  • Odpowiedz
@11_11_2012: niejednokrotnie, ponieważ broguesy to jeden z kilku najbardziej klasycznych i tradycyjnych - a przy tym nie tak formalnych - modeli męskich butów.

nie widziałem, aby J.B. nosił buty jak po babci


właśnie ignorancja najczęściej stoi za takimi mądrościami jak twoje tu.
  • Odpowiedz
te z cholewkami to jak koszula z krótkim rękawem do krawata


@11_11_2012: bezpodstawność tego porównania tylko potwierdza, że kompletnie nie wiesz o czym mówisz. klasycznie ubrany mężczyzna jesienią nosi trzewiki - również broguesy. nie musi ci się to podobać, ale to nie ty decydujesz o kanonie męskiego obuwia.

ale J.B nosi półbuty,


nieprawda. nie tylko. np w Skyfall nosił między innymi takie:
sheslostcontrol - >te z cholewkami to jak koszula z krótkim rękawem do krawata

@11...

źródło: comment_g1DWVeReYkavFXxzvdCnF9tPKwXxMuZF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: Mirku, powiem ci, że sam oddałem moje lasocki (po tym jak przeczytałem o tych butach to jakoś mi odszedł zachwyt). Kupiłem właśnie te czarne i powiem ci, że zajebiste :D Do szarego płaszcza idealnie. Na zimę ujdzie w nich chodzić, tylko impregnat/wosk. Mam na myśli tutaj auto-dom-jakaś knajpa. Nic więcej.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: no właśnie ja kupiłem takie można powiedzieć idealne, nie za duże, nie za małe. Rozbiję trochę i będą perfect, jak to impregnujesz? Ja mam jakieś tam "coccine grease for shoes - tłuszcz do obuwia " pisze outdoor greasy. Taki ciemny brąz i nie wiem czy to do tej skóry będzie pasować. z 9 zl mnie to kosztowało ale to 50 ml to wiesz.
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: w sumie no ja mam ten tłuszcz do butów, to poczytam jak to wyjdzie, dam znać najwyżej. A i kupiłem je z jakby urwaną szlufką tą na języku, ale to raz dwa szewc przeszyje za 5 zł. 2. Tam są tam niby jakieś lekkie nierówności w szyciu czy tam na spojeniu podeszwy z obcasem. Ale za tą cenę (179 ) nie ma co narzekać. Promocja do dzisiaj na 30% była
  • Odpowiedz