Wpis z mikrobloga

Mirki z #windows10mobile na nowym buildzie, jak tam? Chętnie się przekonam, ale przestało mnie bawić to ciągłe istalowanie, a że trzeba przywrócić do 8.1...
W ogóle moim zdaniem ostatnio źle się dzieje, ostatnie 2 buildy to jest duży krok wstecz - ciągłe wznawianie albo ładowanie, wszystko chodzi wolno i ociężale, aż zastanawiam się czy nie zostać na 8.1 skoro i tak trzeba go instalować. A kiedyś było tak fajnie...
Pochwalcie się.
#windowsphone
  • 3
@yoloBaklawa: Ja wiem czy wstecz, w porównaniu z buildem 166 to chodzi o wiele wiele szybciej.
Ja nie mogę patrzeć na 8.1, odstępy pomiędzy kaflami są ogromne, i szybkie odpisywanie na sms jest bardzo wygodne. mam nadzieje że wprowadzą to do messengera i wattsapp. Niestety jeżeli chodzi o szybkość działania to na 8.1 dalej jest o wiele lepiej.
@yoloBaklawa:

W ogóle moim zdaniem ostatnio źle się dzieje, ostatnie 2 buildy to jest duży krok wstecz

A moim zdaniem właśnie duży krok do przodu, zwłaszcza ten ostatni xD Chyba, że porównujesz do płynności windowsa 8.1 ale to normalne bo po co w kółko kod rozgrzebywać jak i tak coś tam będzie trzeba poprawić więc nie opłaca się jeszcze optymalizować