Wpis z mikrobloga

#epapieros @collector
Jestem zawiedziony waszym sklepem w lubartowie niestety. Oprocz bardzoladnapani wybor mierny, dwie marki liquidow do tego brak grzalki, niby ma zamowic ale jak mam esmokingworld kolo siebie z 5 markami liquidow i wiekszym asortymentem czesci to bd chodzil tam. Napisalbym pw ale masz zablokowane
  • 8
@prze-kac: rozumiem, tak działa wolny rynek :) więc życzę większego zadowolenia z przyszłych zakupów :)

P.S. Co do liquidów to wprowadzamy właśnie trzecią markę - Pura Juice. Do tego pod marką własną sprzedajemy bazy oraz aromaty. Po co sprzedawać produkty 5 czy 10 marek, jak można wyselekcjonować najlepsze i skupić się na nich?
P.S.2. Faktycznie, do IJUST'a nie posiadamy jeszcze dedykowanych grzałek, natomiast bez problemu pasują do nich grzałki od Atlantisa
@collector: Niby tak ale nie widziałem nic od liqueen co mirki chwaliły czy też P1 które mnie interesowały, nie chce jakoś tam hejtować czy coś, wiadomo. Pewnie i tak zalecę do was od czasu do czasu. Sam jestem jeszcze laikiem w tematach efajek i prosząc o grzałkę do ijust2 pani wyciągnęła ze 3 i pytała się czy takie pasują, niestety tego nie wiedziałem więc podziękowałem (grzałka z jakimś sznurkiem którego nie
@prze-kac: Aha... i pełen asortyment zawsze jest w Lublinie. To nasza "centrala" i magazyn w jednym. W oddziałach terenowych czasami może czegoś zabraknąć. Np. u mnie na metrażu 4x2m za wiele sprzętu się nie zmieści, więc też nie wszystkie produkty posiadam. Przy czym zawsze istnieje możliwość zamówienia interesujących produktów :) dla mnie osobiście liqueen jest słaby, p1 średnie (chociaż kaktus mi smakował). Przekażę szefostwu Twoje uwagi, na pewno zostaną wzięte pod
@collector: bardzo dobrze, chciaz zdziwiony bylem drapaniem po gardle na 12mg, sprobuje grzalke na 0,5 ohma zmienic. Dym leci jak z bongosa testuje rozne marki i smaki liquidow teraz wrzuce black tea od feel free co u was kupilem
@prze-kac: jak posmakuje to wszystkie Feel-Free mamy teraz po 4,90zł do wyprzedania zapasów bo rezygnujemy z tej marki i wprowadzamy własną + jak już wspomniałem wyżej liquidy od Pura Juice :) IJUST 2 to subohm, więc generuje potężną chmurę i być może trzeba będzie zejść z mocą nikotyny ;) ja przeszedłem z 12 na 6mg przy zmianie sprzętu :)