Wpis z mikrobloga

@barani_leb: w szajbie #!$%@?ą dzikie pląsy i hipsterka otacza ze wszechstron.

Nigdy nie zabieraj dziewczyny w najfajniejsze miejsca, dziewczyna się zmieni, a potem będziesz musiał oglądać ryj którego oglądać nie chcesz w momencie chillowania.
@kmicolo: Kurde belka, możliwe - dawno już nie byłem. Kiedyś było inaczej...


Nigdy nie zabieraj dziewczyny w najfajniejsze miejsca, dziewczyna się zmieni, a potem będziesz musiał oglądać ryj którego oglądać nie chcesz w momencie chillowania.


@kmicolo: Gorzej, jak będzie chciał zabrać tam chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barani_leb: kiedyś we Frankies leciała elektronika, ale jak ostatnio byłam to juz zmienili playliste ;p ale w sumie też dawno nie byłam xd ale fakt, tak do siedzenia na razie nie przychodzi mi nic do głowy, BARBARKE juz zamknęli, wiec już w ogole sie nie orientuje :D
@kwiatencja: a bylem tam chyba pare miesiecy temu, za gesto dla mnie. :P A Heca ma tag hipsterska. no ja pierdziele, kompletnie jestem nie w tych trendach! :D To mi chyba tylko juz zklady pogrzebowe zostaly i Desiderii Marginis- Procession w tle. Przynajmniej bylby klimat.
@barani_leb: myśle, że we Wrocławiu jak i w ogóle miejsca stykające się z elektroniką są bardziej hipsterskie patrząc na takie wydarzenia jak Avant Art czy inne inprezy w Dasie :P przynajmniej okiem osoby, która nie siedzi w elektronice ;d

To mi chyba tylko juz zklady pogrzebowe zostaly i Desiderii Marginis- Procession w tle. Przynajmniej bylby klimat.

dodam do listy potencjalnych miejsc, ktore warto otworzyć we Wro xD
@kwiatencja: taaak i irytuje mnie to troche. Ja bym chcial knajpy takiej... cichej, ale syntetycznej. Typowa lekka elektronika, gdzie muzyka jest tlem, ale latwym do uslyszenia, wylapania, bez sluchania o ogarnianiu projektow. ;))