Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo, mam pytanie. Tu jest link do utworu (Shoujo wa Omoi Chigau/The Girl is Feeling Different/少女は想い違う) z OST Prismy Illyi i w albumie jest między tym utworem, który pojawia się co chwilę jak się coś smutniejszego dzieje a tym nowobogackim motywem Luvii. Pełne albumy na nyaa (ewentualnie tu) w 320 kbps i flacu, ewentualnie jak ktoś będzie w stanie mi pomóc to nawet sam zahostuję, desperacja mocno. Pytanie jest teraz gdzie został użyty ten utwór podlinkowany wyżej. Obejrzałem jak na razie 30 odcinków, 2 ovy i 6 speciali, spędziłem jakieś 3-4 godziny dzisiaj na odtwarzaniu tych odcinków w odstępach 10-20 sekundowych i nadal nie jestem w stanie przypasować do niego sceny. Wiem, dziwne pytanie - może nawet i zły tag - ale bez muzyki ciężko mi się egzystuje a muszę ten utwór do czegoś przywiązać niestety bo mnie ciekawość zżera od wczoraj. Z góry dzięki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#anime #prismaillya #fatekaleid #chloevoneinzbern
Firenz - Przepraszam bardzo, mam pytanie. Tu jest link do utworu (Shoujo wa Omoi Chig...

źródło: comment_G65td6pktxv32hh4wuYpv8dbytLLacy8.gif

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Firenz: ba, ja miałem gorzej - w SAO2 jest utwór podczas jednej sceny, którego nie znalazłem w żadnym OST, a specjalnie czekałem aż wypuszczą ostatni album. I dupa.
  • Odpowiedz
@nihon: https://www.animenewsnetwork.com/news/2015-10-04/sword-art-online-anime-film-project-revealed/.93768 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The event also revealed that a new soundtrack collection featuring 131 songs titled Sword Art Online Music Collection will ship in Japan on January 27. It will feature Yuki Kajiura's music from the series and previously unreleased tracks on four CDs with a bonus Blu-ray Disc (for footage from Kajiura's live performance at the February 1 "Sword Art Online: Sing
  • Odpowiedz