Wpis z mikrobloga

@cooles: Szkocja miała dwie szanse i strzeliła dwie bramki w stylu stadiony świata. Mieliśmy po prostu pecha, dodatkowo Milik kontuzja, nie wiem w jakiej formie jest Mila ale chyba w fatalnej skoro zamiast desygnować pomocnika potrafiącego podać prostopadłą jak Arek, Nawałka dał Jodłowca, który prostopadłą zagra ale do Fabiańskiego. Nie wiem czy nie lepsza opcją było przesunięcie Błaszczykowskiego do środka i tam Olkowski od 45 minuty, no ale to Nawałka jest
@tymc: Szkocja miała więcej szans, oprócz 2 bramek które strzeliła, miała do pustaka co napastnik sam wybił i strzał z główki, na szczęście wprost w Fabianskiego, mieli conajmniej jeszcze 2 groźne akcje i mogło się skończyć 4 bramkami dla Szkotów, Polacy niestety tylko około 30 pierwszych minut grali dobrze, potem już było kiepsko niestety, zostawiali przeciwnikom za dużo miejsca i stąd gole i sytuacje.
@tymc: Nie wiem o czym ty gadasz. Reprezentacja Polski składa się z powolnych, słabych technicznie i bez ducha walki graczy i z Lewandowskiego, który #!$%@?, rozgrywa, strzela, jest kapitanem, drze się, walczy do końca itd.