Wpis z mikrobloga

@jam_nick: mało map, mało graczy, nie da się czołgać ( ͡° ͜ʖ ͡°), pewnie matchmaking #!$%@? + da się grać tylko dwoma frakcjami... Sam się jaram ale ten BF jest strasznie ubogi patrząc na poprzedniczki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Floki: lól, jakie spekulacje?
Map jest mało bo EA a EA <3 DLC z 3 mapkami za 54,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mało graczy żeby było 1080p i 60 fpsów
Nie da się czołgać - sam sprawdziłem kilka minut temu :)
Pewnie matchmaking #!$%@? - na obecną chwilę nie ma co oceniać bo każdy może mieć maksymalnie 5lvl
Da się grać tylko dwoma frakcjami - o
  • Odpowiedz
@janushek: Nie wiadomo na razie oficjalnie ile będzie map i graczy na nich, dopóki gra nie wyjdzie z bety. Nie da się czołgać, masz rację, niesamowity argument na potwierdzenie Twoich teorii xD. Śmieci o matchmakingu, gdzie nie masz zadnego dobrego poparcia tylko dalej spekulacje. I 2 frakcje to akurat fakt do którego też przywalanie się, po czym mówienie, że EA i tak to zapowiadało jest dla mnie co najmniej śmieszny.
  • Odpowiedz
Nie wiadomo na razie oficjalnie ile będzie map i graczy na nich, dopóki gra nie wyjdzie z bety

@Floki: jprdl. Są czasami takie momenty, że zdaje sobie sprawę że jestem na wypoku - miejscu gdzie oprócz upośledzonej moderacji są również... dopowiedzcie sobie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiadomo na razie oficjalnie ile będzie map

12 MAP gdzie
  • Odpowiedz