Wpis z mikrobloga

@DawajMario: Wg. PiS każde wybory nie wygrane przez nich są sfałszowane - albo są takie jeszcze w czasie liczenia głosów dopóki wynik nie okaże się jednak dla nich satysfakcjonujący. I takie partyjne "służby" nie są wiarygodne i są organizowane tylko po to aby podsycać zapał swoich wyborców.
@jaqqu7: Uważasz że ludzi którzy kradną i kłamią nie powinno podejrzewać się o fałszerstwa? Kontrola podstawą zaufania, w szczególności kiedy tego zaufania brak i są ku temu podstawy. Oczywiście widząc skalę manipulacji tub propagandowych biorę pod uwagę możliwość, że społeczeństwo będzie na tyle głupie i ponownie zaufa tej antypolskiej szajce. Niemniej jednak lepiej skontrolować ludzi oddelegowanych do liczenia głosów i mieć pewność, że to głupota wyborców zadecydowała o wyniku wyborów a
@SweetSoulBrother84: przecież wyżej napisałeś (po chwili zastanowienia) że wynik Dudełka wskazuje na sfałszowanie wyborów. co przez to chciałeś powiedzieć? Się zdecyduj patrioto.

I bardzo fajnie że na mnie szkoda czasu przynajmniej mam spokój z pseudo patriotycznymi oszołomami zachowującymi się jak sekta.
@SweetSoulBrother84: Wyniki ostatnich wyborów raczej nie wskazują na fałszerstwa. Tak samo wysoki procent dla PSL w wyborach samorządowych. Dlaczego? Ich struktury na poziomie gmin, powiatów i województw są na tyle rozwinięte, że jestem pewien, iż taki wynik był do przewidzenia przed wyborami - gdyż jest to zawsze najbardziej niedoceniania partia jeżeli chodzi o sondaże przedwyborcze, w których właśnie wyborcy z małych i średnich miast oraz wsi są pomijani, a to tam
@jaqqu7: ale dla PiSu każdy kto nie jest z ich bajki ( w tym bezpartyjni) działa na zlecenie złego ducha z szafy ( tu wstaw dowolną agenturę) zatem nie mowy o bezpartyjności w ich wydaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijam fakt że PiS chce wrócić do Ministra Sprawiedliwości z funkcją Prokuratora Generalnego, wtedy zacznie się zabawa na całego. Prokuratora Generalna tak bardzo bezpartyjna.
@jaqqu7: Zacznijmy od tego że nie ma kogoś takiego jak niezależny obserwator. Każdy ma jakieś przekonania polityczne a już w szczególności ludzie którzy się w takie akcje angażują. Ogólnie przyjęte jest, że PiS nazywamy w Polsce prawicą więc nie wdawajmy się w próbę umiejscowienia tej parti od lewa do prawa bo z każdą inną partią mógłby być podobny problem. Ostatnie osiem lat pokazało, że ludziom z obozu władzy nie należy ufać
@SweetSoulBrother84: Póki co tak żyjemy w kraju demokratycznym gdzie możemy swobodnie komentować wszelkie inicjatywy i wyrażać swoją opinię na ich temat. Tak samo jak Ty komentujesz wszelkie potknięcia "obozu władzy" tak ja mam prawo komentować potknięcia "byłego obozu władzy" i plany zarządzania na przyszłe lata.
@SweetSoulBrother84: Powiedz mi proszę jak odczytywać takie słowa?

- Potrzebna jest ustawa o wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej, która by przewidywała pewne, nawet bardzo daleko idące, możliwości. Sprawa jest całkowicie porównywalna z atakiem w Nowym Jorku i Waszyngtonie, z tym słynnym atakiem. Oni wtedy zastosowali pewne nadzwyczajne metody i te nadzwyczajne metody powinny także tutaj być zastosowane


Dodajmy że dla USA te "nadzywczajne metody" to

Drastyczne zaostrzenie polityki Busha w stosunku do Iraku
@DawajMario: To Twoja interpretacja zbitki słownej "nadzywczajne metody". Nie wiem co Macierewicz (którego bardzo szanuję) miał na myśli wypowiadając te słowa. Nie wiem również czy w Smoleńsku miał miejsce zamach czy katastrofa. Niestety nie była nam dana możliwość w sposób cywilizowany dociekać prawdy. Wdzięczni możemy być za to Rosji jak i naszej kochanej PO. Ja nie jestem ekspertem od spraw lotniczych i szczerze mówiąc nawet ciężko mi w sposób profesionalny ocenić