Wpis z mikrobloga

@panpe: tez jestem blisko overa albo grania Afganistanu, szybkie tempo w pierwszej polowie, Afganistan kontrolowal gre, stworzyl dwie setki w koncowce ale gospodarze tez z kontry z dwoma groznymi sytuacjami, jak tempo sie utrzyma to powinno wejsc
@denasek: Ciekawa opcja z win Afganistan Przed meczem wedlug mnie Singapur byl sporym faworytem. Jednak jak dokladniej przyjrzec sie tabeli to zly bilans Afganistanu wynika glownie przez mecze z Japonia i Syria, obie te ekipy stanowczo na przedzie bez straconej bramki. Singapur zazwyczaj strzela u siebie, Afganistan dobrze dysponowany dzis, dlatego ov. 1.5 sprobowalem. Z checia bym poanalizowal wiecej ale juz jestem w trybie meczowym na Polske(piwko, piwko, piwko) wiec nie
@denasek: Troche sledzilem i gralem AFC w zeszlym sezonie. Tam to sie dopiero dziwne rzeczy dzialy. To jest Azja tego nie ogarniesz. Ja generalnie gram tylko overy, przez dwa tygodnie prowadzilem staty w tagu #sugaflysohigh w pryszlym tygodniu pewnie bede z czyms wracal, ale juz bez tasmowania.