Wpis z mikrobloga

@mojemacki: masz przeniesione na kartę możliwe aplikacje wraz z HS? Jak tak to nie rób tego bo masakrycznie zwalnia. Minimum pozostałych aplikacji i najlepiej wyjęta karta pamięci. U mnie w takim zestawieniu działa najlepiej.
@TomgTp: ale mój telefon ledwo spełnia wymagania ;p Jak gram coś prostego to ujdzie, ale granie patrona czy szamana z reincarnate czy czegokolwiek co nagle powoduje błyski na ekranie to gg dla przeciwnika ;p
@mojemacki: czyli abonament na dwa lata za jakieś 90zł. Masakrycznie przepłacony smartfon.
Ja za swój rok temu dałem 800zł jakoś w sklepie osobno i abonament za 25gb internetu 40zł na dwa lata umowa.
@TomgTp: umowa na dwa lata, nielimitowane połączenia i smsy do wszystkich sieci, mało neta bo 1gb, ale jeszcze mi się nie zdarzyło przekroczyć, bo i tak zazwyczaj jak mam czas usiąść to mam jakąś wifkę, za 50zł. Do tego dopłacam 10zł miesięcznie ubezpieczenia za ten telefon ;p Złe doświadczenia z poprzednim smartem ;)
@mojemacki: jak wykorzystujesz to w pełni to jest dobrze. Robiłeś roota? Ja chyba za jakiś czas pierwszy raz w życiu spróbuję jak będę miał możliwość bo smartfon to mój jedyny "komputer". Albo najlepiej nie męczyć się i kupić porządny sprzęt za 1000zł pod HS
@TomgTp: jedna z pierwszych rzeczy zazwyczaj to rootowanie ;p Ten telefon rootowałem, żeby zainstalować sobie na tym telefonie hsa na tablety, który działał lepiej niż wersja na androida :D