@Kodziak: graty :) ja bylem blisko overa 0.50 za duza stawke gdyby tylko w przeciagu tych ostatnich 15-20 minut gospodarze stworzyli choc jedna dobra sytuacje a ze gra szla tylko w jedna strone to balem sie ze goscie beda walic glowa w mura i wcisna dopiero w 2giej polowie
@kshmir: dzisiaj juz nic, chyba ze w drugiej polowie meczu Antwerp cos sie zacznie dziac, bo to ostatni mecz jaki mam wlaczony, jutro prawdopodobnie tez przerwa bo meczyk Polski w pubie ale za to w piatek/sb/nd/pn okolo 22:00 kiedy druzyny kolo 60 minuty desperacko beda walczyc o zachowanie szans na awans moze byc megaaa value na overy w koncowkach (juz to chyba pisalem gdzies na tagu ale nie ma nic lepszego
@OporowePestki: tylko ze ja nie patrze na to w kategorii tego ze to jest tylko 100 zl ale na to ze to jest 100% budzetu ( ͡º ͜ʖ͡º) polecam taki styl życia bo tylko w ten sposób mozna na dluzsza mete zarabiac, moge dodawac info o stawkach przy typach (przykladowo dzisiaj Forest Green, Piast byly powyzej standardowej, Albirex Niigata i over chorwacji za standardowa, Polska U-20
@Simon: wrzucalem kilka dni temu screena z ostatniego tygodnia, ktory byl mega ekstremalny i trwa caly czas na szczescie :) ale normalnie w ostatnich tygodniach to bylo w okolicach 8-12% yieldu przy okolo 50 typach tygodniowo, z tym ze to wciaz tylko probka tak naprawde kilku tygodni od czasu jak zmienilem mnostwo w swojej grze i caly czas pracuje nad dyscyplina i pewnymi zasadami