Wpis z mikrobloga

#gry #planetaryannihilation #uberentertainment #cebuladeals
O kurczaki, była sobie kiedyś taka gra, z którą wiązałem spore nadzieje, nazywała się Planetary Annihilation. Była alpha, beta, gamma, kappa, strasznie drogo za wczesny dostęp, no i tak patrzyłem jak się rozwija, trochę lipa, dużo brakuje, niezbyt dopracowana, nie "zbalansowana". Przestałem śledzić na jakiś czas i postanowiłem poczekać aż będzie gotowa, czasem tam obejrzałem jakiś meczyk jak "prosi" grają.

Dzisiaj postanowiłem zobaczyć jakież to aktualizacje ostatnio robili, co zmieniali, co dodali. Patrze na ich stronę... oni #!$%@? osobny dodatek wypuścili! Titans się nazywa i zawiera to czego ludzie oczekiwali w wersji podstawowej za którą płacili po 100 euro żeby wesprzeć twórców XD
  • 15
  • Odpowiedz
@TzK_: Weź ty się ogarnij z tagowaniem. Wołasz niepotrzebnie tysiące osób, które twoja historia nie obchodzi. To męczy, ty masz minusa, komentarze schodzą w złym kierunku. Przegrywasz.
  • Odpowiedz
@TzK_: skąpstwa też, cwaniactwo czasem też tak taguja - jakieś błędy w sklepach (chociaż ja nigdy z tego nie korzystałem) więc w sumie po części też masz racje
  • Odpowiedz