Wpis z mikrobloga

Cużem uczynił :V

Za ile złożę zestaw, który ruszy GTA V, Wiedźmina 3 ze średnimi/wysokimi detalami i AAx4? Sony opluło mnie w twarz cenami gier, płatnym dostępem do multi i grafiką z wygładzaniem tekstur o wartości ujemniej :'( Za 2500 będzie coś sensownego?

#pcmasterrace #pc
  • 10
  • Odpowiedz
@rss: nawet nie wiesz jaką czuję ulgę.. :S To co się odwala z konsolami to jakaś porażka. Na Youtube wszystko wyglądało pięknie i gładko, a w rzeczywistości to przyssawka portfelowa w dodatku słabej jakości.. nigdy więcej!
  • Odpowiedz
@cekaone: posiadam PS3 oraz PC i przyznam, że nigdy w życiu bym nie postawił konsoli ponad komputerem w kwestii gier. Ceny gier, mody, rynek indie itp. przemawiają do mnie dużo bardziej, niż wygodny kontroler lub wielki ekran (a obie te rzeczy i tak bez problemu można podpiąć również do peceta).
  • Odpowiedz
@cekaone: ja bym polecił po prostu przeczytanie jakiegoś poradnika w internecie i składanie samemu - to naprawdę nie jest nic trudnego i w sumie ciężko coś spieprzyć, a satysfakcja o kilka klas lepsza, niż przy meblach z Ikei. :D W najgorszym wypadku zamów złożony zestaw - obecnie chyba każdy sklep sprzedający podzespoły (rownież wysyłkowo) oferuje usługę składania.
  • Odpowiedz