Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Paczka z #gearbest, którą wysłali mi coś trochę ponad 60 dni temu (czas wysyłki 25-50 dni) nadal do mnie nie dotarła. Zrobiłem ticketa, a oni mówią "contact your local post office in charge of your area,stating your name and address"... co to za bulszyt? Co robicz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wołam jeszcze na pomoc #aliexpress i #chinskiecuda
  • 12
  • Odpowiedz
@soaringsing: Kazali mi potwierdzić adres (na który dotarło już blisko 10 przesyłek od nich) i te drugie coś. Nie wiem kur*a o co im chodzi. Pójść i sprawdzić czy przypadkiem jednak nie mają dla mnie paczki? Byłem tam. Nie mają.
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Słyszałem, że tak można i myślałem nad tym. Tak, płaciłem PayPalem (a konkretnie to kartą połączoną z kontem PayPal).

Takie niepatyczkowanie się i walenie z grubej rury nie grozi jakimiś nieudogodnieniami u GearBesta?
  • Odpowiedz
@albi131: Ja najpierw próbowałem załatwić sprawę bezpośrednio z Gearbestem, ale zaproponowali mi kupon o podobnej wartości na kolejny zakup. Napisałem im, że nie chcę kuponu, ale niech wyślą jeszcze raz paczkę, a ja tylko dopłacę za przesyłkę rejestrowaną. Na to już nie odpisali, więc założyłem spór na paypal.
Ogólnie to dziwię się, że Gearbest jest tak polecany na mirko, bo według mnie do na przykład Banggooda się nie umywają pod względem
  • Odpowiedz
@albi131: Nic dziwnego, normalna procedura. Potwierdzasz im że adres jest poprawny, piszesz że byłeś w lokalnym oddziale poczty i nie mają żadnych paczek dla ciebie, czekasz kilka dni i dostajesz refund do portfela na Gearbest. Ewentualnie jak ci zależy na zwrocie kasy na Paypal to załóż spór i tyle.
  • Odpowiedz