Wpis z mikrobloga

Mirki coś jest z moją kamerką nie tak czy tak być musi? Na pełnej baterii wystarczyło na nagranie 30 minut filmu w Full HD i 60fps, gdzieś czytałem że na jednej baterii powinno być z 3h nagrywania. Ostatnie pytanie to czemu kamerka jak nagrywa to nie nagrywa ciągiem tylko robi filmiki po 10:35?

#xiaomi #xiaomiyi
  • 11
  • Odpowiedz
3h godziny nagrywani, to raczej nie na 60fps, maks czytałem 1:20, a osobiście około godziny, bo dochodzi stan czuwania. Co do długości filmiku, to może właśnie zależne to jest od parametrów, plus pliki nie mogą być większe niż 2GB na kartach z FAT32. Mi przy 60fps, robi pliki po 5 minut.
  • Odpowiedz
@zomerstm: kuwa dzięki, nie sprawdzałem karty przed włożeniem w jakim formacie jest, taki podniecony :D w połowie trasie smuteg bo kamerka padła ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaraz sformatuje na ExFAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zomerstm: @kajojekb: @eremsc: @jaa121: nie chce zaśmiecać tagu to spytam się tutaj. Niedługo przyjdzie paczka z kamerką i mam pytanie jakie programy polecacie do obróbki filmów? Zaznaczam, że moje doświadczenie jest zerowe więc na początek jakiś mało skomplikowany bym poprosił.
  • Odpowiedz
@kajojekb: nagrywam przy wyłączonym wifi. Wydaje mi się że w opcjach kamerki w apce na telefon masz możliwość wyłączenia led. A jak nie to poszukaj jakiegoś skryptu na dashcamtalk.com
  • Odpowiedz