Wpis z mikrobloga

@trojkeproszu: kup sobie zegarek z ładowaniem przez stację dokującą a nie przez standardowe micro USB, unikniesz wysyłki do serwisu i komicznych prób "naprawienia" zegarka w Krakowie.

Mnie styki w gnieździe usb na plecach zegarka zardzewiały już dwa razy (od grudnia), po pierwszym serwisie polegającym na wymianie gniazda zegarek stracił wodoszczelność i wilgoć z potu dostając się do koperty zepsuła jeden z przycisków + znowu gniazdo usb. W zeszłym tyg. wrócił z
  • Odpowiedz
@trojkeproszu: potwierdzam opinie @Wniebowziety, kumpel kupil na poczatku sierpnia, pod koniec miesiaca juz byl w serwisie, zardzewialy port usb.
Synchornizacje mozna niby przez BT odpalic, ale ladowac go musisz via usb.

Co do polecanych innych to podobnej cenie bedize chyba garmin 220 i suunto ambit 2/3 R.
Tyle ze one sa pozbawione activity monitora.
  • Odpowiedz
@Komandor_Tarkin: tak, korzystam z tego paska i własnie dzięki/przez niego kupiłem zegarek polara. Pasek jest wprost rewelacyjny, nie przeszkadza ani trochę, jest w całości z bardzo elastycznego materiału i odczyt jest bardzo dobry nawet jak go specjalnie nie moczę przed treningiem.
Po maratonie zegarek jest rozładowany do połowy (czas 3:43)
  • Odpowiedz
@Wniebowziety: dzięki za info. Ja właśnie czekam na moje M400 i zastanawiałem się czy bateria wytrzyma takie niedzielne marszobiegi trwające ok 5 godzin. Bo wg specyfikacji powinien wytrzymać 8 godzin ale w sieci krążą opinie ze bateria z paskiem h7 wytrzymuje niecałe 5 (przez prądożernego Bluetootha)
  • Odpowiedz