Wpis z mikrobloga

Co do czyszczenia macbooka? do zaniesczyczen na obudowie i ekranu? jaki preparat? i czym? (mam taka sciereczke co byla w zestawie ale ona chyba do kurzu)

#macbook #apple #mac
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MP0WER: woda i ścierka z mikrofibry, apple wydał ścierwo i od czyszczenia środkami chemicznymi matryca się odkleja (połowa rmbp 2013 jakie znam cierpi na ten problem, druga jest zwyczajnie brudna :P).
  • Odpowiedz
@rybak17: pod spodem robią się bąble powietrza i wygląda to okropnie. Właśnie od czyszczenia płynami do szyb (podobno). Ja mam 2015 ale nikt nie potwierdził że naprawili ten problem. Jakie to są modele z retiną bez szyby?
  • Odpowiedz
@kmicolo: To chyba jest podobna powłoka antyrefleksyjna co na obiektywach aparatów więc wszystko co do czyszczenia obiektywów w teorii powinno być bezpieczne.
  • Odpowiedz
@MP0WER: Kupię sobie do aparatu i sprawdzę u siebie na macbooku bo ma fajne właściwości

"Środek na bazie nanocząsteczek srebra przeznaczony do czyszczenia optyki precyzyjnej, okularów, soczewek optycznych, lunet, obiektywów aparatów fotograficznych oraz wszelkiego rodzaju wizjerów.

DŁUGOTERMINOWA OCHRONA POWIERZCHNI PRZED
  • Odpowiedz