Wpis z mikrobloga

Witajcie!
Kolejne #rozdajo na dzisiaj :)
Desert Eagle | Midnight Storm (Factory New) (wartość 14.06zł)
Standardowo wygrany zostanie wylosowany z plusow które zbiorą sie do godziny 24:00

Odradzam również testowania serwisu csgoskinroll i zalecam granie na znanych i renomowanych jackpotach z systemami provably fair.

#csgo #csgorozdajo
Pobierz makron - Witajcie!
Kolejne #rozdajo na dzisiaj :)
Desert Eagle | Midnight Storm (Fa...
źródło: comment_ebWhQBZZlg1G2zkru492z4OEOyMdM0lW.jpg
  • 27
  • 1
@diarrhoea: szukaj jackpotow z hashami na poczatku rundy typu a35bhg319agbbdrggsagrscvgr w ktorym zakodowany jest wynik losowania. Po losowaniu pokazuje sie wynik a w menu masz mozliwosc sprawdzenia czy taki wynik zamienia sie na taki a35.... Ciag znakow :-p
@xza:
@makron:
@diarrhoea: ale nie rozumiem, jak sprawdzicie, ze cos bylo wybierane RNG? Zajrzycie w serwerowy /dev/urandom czy co? Nie, nigdy nie macie pewnosci czy wynik byl losem, czy admin zalogowany na białolistowane steamid kliknal cheat button. :) Na tym polega zarabianie (procz prowizji / reklam).
@marahin: seed używany do wylosowania zwycięzcy jest haszowany i wysyłany do ciebie. po rundzie niezahaszowany seed jest udostępniany i każdy może sprawdzić, że od początku seed taki był, i sam przy jego pomocy sprawdzić kto powinien zostać wylosowany.
@makron: podeslij mi link do tego o czym mowisz, bo w sumie bardzo fajnie mąci w glowie nieswiadomym :P. Jestem akurat w trakcie pisania projektu lustrzanego, moze podobne "bezpieczne rozwiazanie" wykorzystam.
  • 1
@marahin: na grach bitcoinowych jest uczciwie, ale fakt - tutaj jest wiecej graczy i w sumie zawsze admin moze to ustawic tak, ze on to wygra, wszystko zalezy od tego czy dopisali troche kodu. Gracz vs strona bylaby legitna, ale wtedy brak jackpotow :-o
@makron: a dlaczego KIEDY ADMIN GRA to gra z automatu ma dodawać następne, losowe osoby? :D Zawsze można powiedzieć "STIM #!$%@?, WOLNE SERWER VOLVO, NIE DOSZŁY ITEMKI". Nawet na tym popularnym streamerze na jackpotach jak grał to widziałem, że są kolejki tworzone do następnych gier.