Wpis z mikrobloga

Mirki, jeśli nie macie dziś z sobą co zrobić, przypominam, że to już dziś: NOC Naukowców Program jest niebywale bogaty, każdy znajdzie coś dla siebie (zaczynając od Instytutu Ekspertyz Sądowych poprzez sztukę do zabaw z robotami)
#krakow
  • 20
  • Odpowiedz
@Catttana: Dzięki, ale obawiam się, że nie dam rady wyrwać się ze swojego stoiska, na które też gorąco zapraszam. Zwłaszcza, gdy ktoś ma jakiś problem ze swoim pupilem.
  • Odpowiedz
@rotero: To nie do końca moja działka, ale wydaje mi się, że Polibuda Krakowska ma najlepszy program pod tym względem: walki robotów, warsztaty budowania robotów na bazie zestawów edukacyjnych LEGO i wiele innych
  • Odpowiedz
@rotero: PK, ale Wydział Mechaniczny (al. JP II 37), nie daj Boże, żeby tam strefa była. Zresztą strefa jest płatna do 20, a wszystko zaczyna się o 18, jakbyście zaczęli od AGH to tylko 2h płacenia. Mnie urzekł opis :
Zrób z kawy tabletkę (Laboratoryjne zajęcia z zakresu zgęszczania materiałów spożywczych)
Rozpuszczalny, metalowy bałwanek (Zajęcia laboratoryjne z zakresu odlewania)
Hydrożelowe „glutki”
Zrób sobie wiosełko (działanie wtryskarki)
  • Odpowiedz
@Miniaa: zaliczyliśmy UP, było fajnie, potem pojechaliśmy wracając na UR i załapaliśmy się na kilka atrakcji. Zmęczenie po tygodniu szkoły i pracy wzięło górę.
  • Odpowiedz
@Miniaa: byliśmy tak ~22, atrakcji za dużo już nie było. Oglądaliśmy "klinikę roślin" na parterze (mikroskopy itp) + porosty na I pietrze, a potem poszliśmy sadzić bazylię i bodajże krokusa.
  • Odpowiedz
@rotero: Niezbyt (zresztą tak bez przygotowania nie ma nic ciekawego), ale będę Ci dawać znać, bo na pewno jeszcze będą różnego rodzaju imprezy, ale nie w prosektorium a raczej na teranie Ośrodka Medycyny Eksperymentalnej i Innowacyjnej (Bielany) - trening z laparoskopem etc. Zainteresowany?
  • Odpowiedz