Wpis z mikrobloga

@mandziok: pan wybaczy, panie Łukaszu, ale gówno ma to do siebie, że szybko zaczyna śmierdzieć. COKOLWIEK spoza polskiego jutuba o statusie raka szybko zdobywa wyświetlenia, tutaj różnicy nie ma. No i hej hej, promocja.
Wiem, że powiesz inaczej, bo Gimper cumpel iwogle, ale bez przesady, nie ma co bronić. :v
@Niesmieszek_Wanadu: Kwestia tego, że sam cztery lata temu kręciłem na wszystko nosem mówiąc, że gówno, że beznadziejne, a zwłaszcza jeżeli dotyczyło polskiego yt, jednak po prostu z tego wyrosłem. Jak Penis Challenge czy Condom Challenge to jest coś co sprawia, że aborcja powinna być legalna do 20 roku życia, to do kawałku Gimpera nie da się przyczepić ;)
@mandziok: Mimo wszystko da się. Piosenka tak bardzo mierząca w popularność, że bardziej się nie da. Ściągnięcie dziewczyn w skąpych strojach [jeszcze średniej urody] jako rzekomo TT. Wystarczy, że tematyką jest CS [i to CS:GO, nie sama seria].
Wykonanie... Gimper czasem potrafi dobrze polecieć, ale Mamiko, jak zdecydowana większość ludzi z RiGCzem sądzi, to próba promocji z próbą ukrycia wad, co, jak się niestety okazało, nie wyszło. Autotune boli.
Jedyne, do