Wpis z mikrobloga

@Doonay21: @Pred: ja już ściągam, więc zakładam, że już można. Zobaczę, czy gra się odpali, czy tylko się ściągnie.

@B_P_R_D: tylko do gry przez weekend. Ale -75%, jak ktoś nie ma, to całkiem spoko deal. Sam miałem wszystkie DoW, ale straciłem dostęp do poprzedniego konta steam.
  • Odpowiedz
@Czartafarianin: oooooo, to warto obczaić. Właśnie wbrew powszechnemu trendowi najbardziej lubiłem Retribution ze wszystkich części. Prawdę powiedziawszy chciałem sobie kampanię odświeżyć, bo myślałem, że multi jest całkiem martwe.

@B_P_R_D: ja mam na koncie ze dwa złocisze. Muszę jutro do banku skoczyć i wpłacić trochę gotówki :). Trzymam kciuki za ciebie, cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Papercat: Fani 40k nie sa rozpieszczani ostatnio dobrymi grami dlatego najwierniejsi wciaz sie trzymaja Retribution i nieustannie ta gre sami rozwijaja. Musisz sie przygotowac pewnie na ciezka przeprawe na multi bo pewnie wiekszosc to weterani ;)
  • Odpowiedz
@Czartafarianin: mam nadzieję, że jakoś uda się wkręcić. Ostatnio mam fazę na czterdziestkę. To ci imigranci na głównej chyba obudzili we mnie zapał do walki z Xenos ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: z tego, co pisze @Czartafarianin to najlepiej Dawn of War 2: Retribution. Sam tą część uwielbiam i teraz możesz spróbować z darmo. Problem jedynie w tym, że z jakiegoś powodu w Retribution nie chce mi teraz odpalić kampanii -.-

@Doonay21: @Pred: można już grać, ale z jakiegoś powodu w Retribution kampanii nie idzie odpalić. W menu jest napisane że to Retribution Last Stand Standalone.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: To zalezy czy do single czy do multi, jezeli do multi to zdecydowanie bardziej doradzalbym Retribution z zainstalowanym Elite modem. Community moze nie jest duze ale za to aktywne, nie powinienes miec problemu ze znalezieniem kogos do gry. Probowalem kiedys Soulstorma to tam juz tylko same ruskie siedza z tysiacami godzin przegranych, ciezko cos pograc sensownego. Do singla to ci nie podpowiem bo w zadnej z tych gier nie
  • Odpowiedz
@Czartafarianin: właśnie tak mi to wygląda, ale multi też śmiga. Na steamie nie jest napisane, że to sam DLC, dopiero po odpaleniu się to wyświetla. Pogrzebię jeszcze trochę. I tak pewnie jutro kupię grę, skoro za dwie dyszki jest dostępna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz