Wpis z mikrobloga

http://parlament2015.pkw.gov.pl/komitety/24_Komitet_Wyborczy_Wyborcow_Zbigniewa_Stonogi
Ale jaja, najpierw uwalili stonodze 4 komitety i zostało mu 20 a teraz po zarejestrowaniu usunęli mu już zarejestrowany komitet. Zrobiło się już 19. Co za cyrk. Można go nie lubić ale system mu solidnie robi koło d.
Nie wiem czy ten numer jest w ogóle legalny, ale chlop chyba jest ok skoro mu tak strasznie przeszkadzają.
#zbigniewstonoga #4konserwy #afera #polityka
#stonoga
  • 18
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Jakoś nie mogę się przekonać do tego człowieka i mam co do niego duże obawy ale fakt, gdyby ktoś na prawdę za nim stał albo byłby po prostu człowiekiem służb to nie robiliby mu takich numerów. Mimo wszystko nie zagłosowałbym na niego bo na Wiejskiej jest już wystarczająco dużo chamów jego pokroju a w obecnej sytuacji Polska potrzebuje jednak nie krzykaczy-amatorów a raczej kogoś z jasnym i przejrzystym planem działania
  • Odpowiedz
@dlugi87:
Może mu cofnęli komitet już zarejestrowany na wypadek gdyby jedno z tych 4 odwołań przeszło.
Śmierdzi to wszystko niesamowicie i wnerwia mnie że media milczą choć zupełnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
Liberty bez jaj , ponoć jesteś legalistą.
Ponowna weryfikacja jest możliwa tylko po otwarciu zapieczętowanej koperty z podpisami w obecności osoby zgłaszającej komitet. To tak jakbyś powiedział że teraz z PKW zniknie połowa komitetów Korwin i nie będą mieli listy ogólnopolskiej (już raz ich tak załatwili) bo ktoś otworzył papiery post factum i zaczął w nich grzebać na własną rękę. Nie wiem czy ktoś kombinował z podpisami czy nie ale
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
Tak jest na stronie pkw, nie żaden stonoga, dałem Ci przecież linka. Było 20 jest 19. Wiem bo sprawdzałem wczoraj i dzisiaj.
Tu dodatkowo rozmowa kolesia z ich komitetu z kobietą z KBW.
https://www.youtube.com/watch?v=UzDYxl5-XNg
Jesli 100noge uwalą przed wyborami to zamiast antysystemowców typu Kamil Całek będziesz miał ludzików od zydokomuszków z nowoczerskiej finansowanych z wiadomych źródeł a tego byś nie chciał.
Elektorat też się nie przeniesie na Korwina, sprawdziłem tez
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
Szanuje CIę ale bez obrazy mówisz teraz jak stokrotka. Zamiast o programie partii i kandydatach stale pyta o wyskoki JKM. CO mnie obchodzi 100noga, Całek wygląda na przyzwoitego byłego policjanta i na wykopie był przez kilka dni idolem i wzorem przyzwoitości w mundurze. Każdy taki człowiek jest na wage złota w sejmie inaczej będzie to co zawsze.
Znowu wejdzie PSL i będzie cyrk, czy chcesz ich ludzi na wiejskiej a
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
Kiedyś tak mówili o JKM i głosowałem na niego od 15 lat kiedy miał nawet 2 zas.rane procenty.
Jego szanse mnie mało obchodziły dzięki takiemu podejściu jak moje które podzielili inni ludzie ideowi teraz jest europosłem za moją kasę. Osobiście uważam że ludzie od stonogi mają raz większą szansę na sejm niż nowoczerska a mimo to wszyscy traktują ich poważnie.
Nota bene wielu w tej chwili twierdzi że Korwin nie
  • Odpowiedz
@Renton:
Co mnie obchodzi stonoga, mówiłem o Całku i innych przyzwoitych ludziach których w tej partii trochę jest. Co za post-prlowy zwyczaj, żeby utożsamiać partie z jej liderami. To chyba przez ten TVN, tam ten
retoryczny trick jest podstawą przekazu od początku istnienia tej stacji.
  • Odpowiedz
@marianbaczal:
Możliwe, co nie zmienia faktu że pełnomocnicy w terenie nic nie poradzą jeśli PKW usuwa jakąś listę ze swojej strony i ktoś tam być może grzebie w tych kopertach przy nieobecnych prawnikach 100nogi.
Jak było to ja nie wiem, ale widzę że zniknęła kolejna lista. Co do pełnomocników to zalinkowany przeze mnie filmik pokazuje że działają ale chyba jest solidny opór materii. Jak jest na prawdę nie wiem, nie sądzę
  • Odpowiedz
@zielonek1000: colego to tak nie działa. Nikt nie musi grzebać w kopertach. Po prostu to co składał Stonóg było niekompletne. Zawierało braki, które nie zostały uzupełnione w terminie. Zresztą, nawet gdyby przyjmować, że System faktycznie boi się pana Stonogi to cały jego sztab i wszyscy regionalni koordynatorzy powinni odrobić lekcję Janusza Mikke herbu Korwin z KORWiN, który został w 2011 r. zrobiony w czoko. Sory ale jeśli chłopaki od Stonogi robili
  • Odpowiedz
@marianbaczal:
Przeglądam właśnie dokładniej kodeks wyborczy i to do czego odnosił się Mrboo dotyczy listy ZGŁOSZONEJ DO REJESTRACJI i o takim właśnie statusie a nie listy już zarejestrowanej z pieczęciami, zaklejonej w kopertach i z wydanym protokołem dokonanej rejestracji.

Art. 215. § 1. Okręgowa komisja wyborcza rejestruje listę kandydatów zgłoszoną zgodnie z przepisami kodeksu, sporządzając protokół rejestracji. Po jednym egzemplarzu protokołu doręcza się osobie zgłaszającej listę oraz przesyła Państwowej Komisji Wyborczej
  • Odpowiedz
@marianbaczal:
A w sytuacji wątpliwej
Art. 213. § 3. Po sprawdzeniu prawdziwości danych zawartych w wykazie podpisów przyjęte arkusze wykazu podpisów komisja przechowuje w zapieczętowanych pakietach. Udostępnienie i rozpieczętowanie pakietów może nastąpić wyłącznie na potrzeby postępowania przed sądami i organami prokuratury, w obecności członka okręgowej komisji wyborczej; o terminie czynności zawiadamia się niezwłocznie osobę zgłaszającą listę.
Pytanie czy postępowanie prokuratorskie się toczy i czy prawnicy stonogi/zgłaszający listę zostali powiadomieni o
  • Odpowiedz