Wpis z mikrobloga

Widze że coraz częściej modne staje się #pokazkomputer
Dorzuce coś od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Core i5 4690K @4,2GHz
16 GB RAM GoodRAM Play (Niestety, 2x4 i 1x8 :()
Gigabyte r9 280 WIndforce 3
SSD Intel 520 120GB
WD 1TB
SileniumPC Spartan PRO HE924
Mobo ASRock z97 Pro4
TP-LINK TL-WN881ND
Buda Zalman Z3 U3 + 1 dodatkowy cooler 120mm na dół budy, bo w zestawie takiego nie było :D
Zasilacz Corsair CX500

Z nowości tym secie to właśnie jedna kość 8GB, TP-LINK oraz buda - taki mały letni upgrade dostał po roku czasu. Planowałem większą rozbudowę ale na tą chwile na przeszkodzie stoi mi zasilacz i brak gotówki na jego wymianę, gdyż przymierzam się do CrossfFire z jeszcze jedną 280 lub 7950 (bo to to samo i działa jak trzeba a cena niższa).

Pecet składany był praktycznie równo rok temu, z myślą o pograniu w nowe gry w całkiem przyjemnych warunkach oraz abym mógł komfortowo używać programó których uze się na studiach i działają kiepsko na uczelnianych gównokompach. DO tego mam dwa monitory, LG 22 cale i drugi 19, stary ale robi za monitor pomocniczy. Teraz trochę tak #bezkabli stąd ten TP-LINK oraz mycha i klawa bezprzewodowa bo na stancji mam duże biurko i kable wyglądają na nim źle ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Dorzucam foto i #pcmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_NcQ3eQ6vjPvJ6DwdQTRgjY594pE7sh0a.jpg
  • 8
@lupaczkokosow: Jak pisałem, u siebie w domu mam takie zwykłe gównobiurko. Tam gdzie mieszkam w zasadzie na stałe, mam porządne biurko 1,5m na 80cm w górę i głębokość i własnie tam komp stoi obok niego :)