Wpis z mikrobloga

Mój stary jest fanatykiem Wykopu. Pół mieszkania #!$%@? jakimś badziewiem z rozdajo. Cały dzień siedzi przed kompem i na cały zyher puszcza sety DJMatiano. Najgorzej, kiedy matka powie do niego Wiesiek. Wtedy zaczyna się jazda:
- Mówiłem ci tyle razy, mów do mnie Mirek
- Ale Wiesiek, ty masz na imię Wiesiek
- Nie zrozumiesz, durna babo, ale mów do mnie Mirek
Matka ma gotowy pozew rozwodowy, po tym jak ojciec zrobił jej zdjęcie na kiblu i oświadczył, że jak będzie 600 plusów to będzie musiał wstawić na mirko. Na szczęście nie było 600 plusuów.
Wczoraj przyszli jacyś dwaj Janusze instalować Prawatora. Stary zasiadł w centrum dowodzenia, i jeden Janusz zajrzał mu przez ramię i mówi:
- Ty ale tagujtogówno
No to stary się #!$%@?ł i ryczy na cały blok;
- Jak się #!$%@? twoja mać do bordo odzywasz
#!$%@?ł Januszowi kopa, drugi Janusz chciał się rzucić na pomoc, ale poślizgnął się na dywanie, próbował złapać równowagę i #!$%@?ł na siebie cały regał, taki z szybą.
Sytuacja wygląda tak: ojciec leży na Januszu, drze się, że potłukł kryształy w regale i jak nie odda za nie hajsu to go udusi, drugi Janusz tłumaczy sytuację policjantom, którzy właśnie weszli do mieszkania, a matka po 15 latach niepalenia, wytrzasnęła skądś paczkę fajek, zapaliła i zaczęła upychać jakieś papiery do koperty.

#heheszki #suchar #bekazwykopu
  • 1