Wpis z mikrobloga

No elo, mam pytanie o gry na XO - mamy tę konsolę w firmie tylko generalnie z gier mamy tylko FIFĘ i jakiegoś UFC Fightera czy coś takiego. A chciałbym coś nowego znaleźć i kryteria są mniej więcej takie:
- coś na 2 osoby
- niezbyt skomplikowane, tzn żeby zagrać to nie trzeba było pół godziny tłumaczyć
- czas rozgrywki, żeby nie był za długi tak na szybką partyjkę w przerwie w pracy

W te kryteria to się najlepiej wpasowują jakieś napierdzielanki, z tym że ten UFC jest #!$%@? jak nieszczęście, na XO zostaje chyba Mortal Kombat, Killer Instinct i DB: Xenoverse - i ten DB chyba byłby z tego najlepszy.
Zastanawiam się nad innymi gatunkami, jakieś wyścigi? Blura na XO chyba nie ma nie?


#xboxone
  • 10
@ogur: mam mortal na x360. ogólnie to mój pierwszy mortal w jakiego grałem. Powiem Ci, że sterowanie przerasta mnie. Trzeba by siedzieć i się uczyć tego. odechciało mi się.
@MRacheron: Szczerze mówiąc nie lubię Mortala, bo strasznie cisną w to, żeby gra była brutalna, krew i flaki, a w porównaniu do innych fighterów to uważam, że feeling walki jest kiepski. Najbardziej ubolewam, że nie ma na XO Injustice bo podobał mi się system walki i komiksowe klimaty.
@ogur: Halo Masterchief Collection. W pół godzinki można pyknąć sobie w kampanie, która umówmy się w Halo wygląda tak, że po prostu lecisz przez mapę i cieszysz się z napieprzania kosmitów. Dodatkowo jeśli nie tylko na 2 osoby wchodzi w grę to na 4 można deathmatcha pyknąć.
Ze ścigałek jest oczywiście Forza 5 (niedługo 6). Można na 2 osoby spokojnie jakieś wyścigi ogarnąć z botami albo bez.