Wpis z mikrobloga

#ingress

Wytłumaczy ktoś proszę jak to jest z obszarami? Jeśli ktoś zlinkuje 2 miejsca i ja mam klucze do obu portali i do jakiegoś trzeciego to mogę wyznaczyć obszar? Obszary muszą być tylko trójkątami? Gdzie zdobyć szczegółową wiedze na ten temat?
  • 25
linkowac mozna zawsze z portalu obok ktorego stoisz do portalu ktorego posiadasz klucz, nie jest za daleko i nie stoi inne polaczenie po drodze. kazdy obszar jest trojkatem. jest duzo poradnikow w internecie np. wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo pytaj na comm
@Rachel_: @ravpawlisz: Glyph hack to świetna opcja. Dostaje się dodatkowe ap za hack za cały dobrze nawet ponad 300 ap czyli jak za zrobienie linka. Wypadają też dodatkowe itemy co się przydaje oraz dostaje się punkty do medalu jeśli zrobi się cały glyph hack dobrze. Hakowanie glifami uaktywniasz przez przytrzymanie przycisku HACK. Na tej samej zasadzie, przez przytrzymanie, dziala ladowanie portalu oraz atak.
@ravpawlisz: Glif hack zastępuje hack zwykły trwa zazwyczaj od 17- 19 sec i jest to seria znaków od 1-5 w zależności od poziomu portalu 5 znaków lvl 8 portal 4 znaki 6-7 lvl 3 znaki 4-5 dwa znaki 2-3 i jeden znak poziom jeden portalu. Znaki od 1 do 5 musisz zrobić w właśnie tych 20 sec po kilkunastu Glif hackah dojdziesz do wprawy bo przynajmniej w trzy sekwencyjnych znakach są