Wpis z mikrobloga

@premium: przy wymianie wyświetlacza odpialem tasemke na włączonym telefonie. Leda mrugala, nic sie nie dalo zrobic. Cale forum przeczytalem, 0 odpowiedzi. Odpialem tasemke baterii na 24h, połączyłem i zaczęło działać. Jak nie wiesz która to, to pisz. Daj znać czy problem minął. W ogóle odpinales baterie tak jak ja? Wiesz co spowodowało to mruganie?
@tomex1717: głupia sprawa bo nie sprawdziłem czy telefon był wyłączony. Byłe podjarany, że w końcu go naprawię. Długo go nie używałem, ale zwykle wyłączałem po sprawdzeniu danych przez OTG myszką. Mam wrażenie, że składając go do kupy mogłem zrobić zwarcie. Przypominam sobie, ze jak składałem przycisk power był jakiś taki ciepły. Mam nadzieją, że nie uwaliłem płyty głównej. Zobaczymy
@tomex1717: Znowu dobra wiadomość :) LCD działa bez smug (coś na początku słabo łączyło na dole wyświetlacza i dociskając w odpowiednim miejscu smugi znikały) Czasami tylko nie mogę włączyć go podwójnym kliknięciem na wygaszonym ekranie. Jeszcze raz dzięki za pomoc, pozdr