Wpis z mikrobloga

:o

Zasypało mnie tagami 'wroclaw'.

Napiszmy jeszcze raz: ZABRALI WYSPĘ SŁODOWĄ! SZOK!!! Dopiero teraz zauważyliście, że Dudi i jego ekipa #!$%@?ą #wroclaw przez ostatnie 2-3-4 lata?!

To może na zachętę wspomnę, że w ostatnich miesiącach z powodu tego, że Dudi zrezygnował z dotacji (bo niby nie mamy wkładu własnego - swoją drogą na Śląsk Wrocław kasa jest) - straciliśmy KILKADZIESIAT/KILKASET MILIONÓW EURO - m.in. na linię tramwajową która odciążyła tą na Legnickiej.

W następnych wyborach trzeba wykopać tego destruktora.

#wroclawpolityka
  • 21
@Bimbermaeister: Każda. Wolałbym Korwina, Kaczyńskiego, Palikota, nawet Biedronia :D Oczywiscie żaden z nich nie jest realny, ale i tak mniej by naszkodzili.

A marzy mi się Schetyna, ale On chyba zostanie w tej twardszej polityce.

Tak czy srak zagłosuje na kogokolwiek innego.

@winnux: Wy macie metro i dużo szybszą komunikacje.
@nodikv: Z Palikotem i Biedroniem to pojechałeś ;) Zdrojewski może byłby dobrym kandydatem?

Są dzielnice Wrocławia gdzie dojeżdża jeden autobus. Na pół godziny :D


No ostatnio się przekonałem jaką dziurą jest np. Rędzin ;P
@Kangel: Polecam obserwować. Już raz coś pod nim pisałem, bo to mój autorski tag. Jeżeli Cię interesuje to zapraszam do obserwowania. Fajnie by było gdyby więcej wrocławian z wykopu go zaobserwowało.
@Kangel: W miarę możliwości czasowych i weny napiszę co nieco pod tagiem o którym mowa. Być może będzie to też forma zaproszenia innych do obserwacji tagu.

Możesz dać znać na pm co np by Cię zainteresowało :)
@nodikv: no tutaj mnie właśnie zdziwiła taka krytyka Dutkiewicza, bo przed przyjazdem kojarzyłem tylko, że jest wybierany chyba z największym poparciem, a i teraz na konferencjach pozytywnie go odebrałem
@Kangel: Mistrz PRu. Oczywiscie, że był wybierany z największym poparciem, ale niestety od ostatnich wyborów wszystko psuje i całkowicie szkodzi Wrocławiowi.
@Kangel: Wcześniejsze kadencje było bardzo dobrze. Może dlatego, że Dudi nie miał większości w radzie miasta. Teraz PO nie ma większości, PiS nie ma większości, ba nawet w koalicji chyba nie mają większości. Klub Dutkiewicza ma większośc i robią wszystko jak On zagra.
@Kangel: Oj źle, źle. I tak już ma pewnie dosyć rządzenia, bo to już właściwie dekada. ileż można? A zobacz na pierwsze przykłady: daje się dymać Solorzowi zamiast iść do sądu. Co rusz dopłaca do Śląska z kasy miejskiej, a Solorz nie daje nic - sądzisz, że to przypadek? Bo ja myślę, że albo ma z tego profit, albo dopiero będzie miał jak skończy kadencje. Mam jeszcze inny przykłąd, ale napiszę