Wpis z mikrobloga

@RuskiHolmes: Już pisałem. To dlatego że jest ich za duzo w krotkim czasie.
Niemcy beda przyjmowac kilkaset tysiecy rocznie dzieki czemu ich dominacja w Europie nie bedzie malec. Gdy za kilkadziesiat lat w Polsce bedzie 20-25 milionów ludzi i nasze znaczenie spadnie Niemcy beda nadal ludne.
  • Odpowiedz
@szurszur: Jest ich za dużo, więc Węgrzy ich zatrzymują na granicy, nie wiem w czym problem.
@pawele125: Pewnie, mógłbym to zrobić, ale w oderwaniu od rzeczywistości nie różniłbym się dużo od Angeli Merkel i jej projektu Polskie Obozy Koncentracyjne 2: Edycja Islam.
  • Odpowiedz
@pawele125: Może Angela chce #!$%@?ć z Niemieć uchodźców chcących dostać się do Niemiec wmawiając naiwnym debilom, że ma na celu kwestie humanitarne, a nie własną wygodę. Gdyby po prostu chciała ich przetrzymać bo napływają za szybko to po prostu by powiedziała, że mają być ulokowani do określonego czasu, jak dotąd coś takiego nie padło w deklaracjach. To po prostu plan #!$%@? z Niemiec jak największej liczby uchodźców udając, że tak
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: myślę ze to jest plan #!$%@? polakow z Niemiec. Długo Polacy w NiemcZech nie wytrzymają z ciapakamii wrócą do kraju. A potem ci polacy wyjebia uchodźców. To myślę jest prawdziwy plan Merkel. Zrobić z Polski 5 RP.
  • Odpowiedz
@pawele125: Wtedy też przyjęłaby wszystkich zamiast ich rozsyłać. Po prostu wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego Merkel uważa, że uchodźcy, którzy protestują i robią się agresywni bo nie chcą się dostać z Francji do Anglii uznają za pomoc wywiezienie ich do Polski, gdzie warunki dla imigrantów (i wszystkich innych) są o wiele gorsze od Francuskich.
Na to, że Merkel #!$%@? wskazuje też jeszcze jedno. Dodanie tak zwanej presji imigracyjnej do przelicznika,
  • Odpowiedz
A może to wielki plan rozwalenia wiodących gospodarek UE, czyli Niemiec i Francji? Zobaczcie, USA się wypięła że nie będzie przyjmować więcej imigrantów (przyjęli ich chyba tylko ok. 1000), UK (najbliższy sojusznik USA) nie chcę i nie będzie przyjmowała uchodźców, krąży opinia że USA finansuję przerzut uchodźców do krajów zachodniej europy. USA zależy, aby trzymać ewentualny sojusz Niemiec i Rosji jak najdalej od jego realizacji. Majdan też zresztą został sprokowany przez Stany
  • Odpowiedz